• Свеж
Женски Обичен Долг Ракав V Печатење На Вратот Плисиран Патент Блуза Кошули Женски Кошули Големи

Женски Обичен Долг Ракав V Печатење На Вратот Плисиран Патент Блуза Кошули Женски Кошули Големи

DEN 331.04

Од стока
Во магацинот

Женски Обични Долги Ракави Против Печатење На Вратот Со Манжетни Плисирани Кошули Со Блуза Ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.     Специфики На предметот Сезона : Зимски Пол : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : Нема Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Јака Со Долги Ракави : V Стил На Вратот : Мода, Причинско-Последична Карактеристика : } Материјал Е изработен од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење + Карактеристики V Врат, Долг Ракав, Широко лабаво фитинг, Секојдневен шик стил, Еднобојна, туника врвови . ①Стилот и модата ве прават попривлечни ●Совпаѓање€Совршена должина за хеланки,фармерки,шорцеви или панталони. Можете да ја напикате маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони! ①Прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци. Пакетот вклучува 1pc Врвна Големина На Бистата Должина НА Ракавот XL 108cm/42.52" 61cm/24.02 "74cm/29.13" Големина : XL Биста : 108cm/42.52 "Ракав : 61cm/24.02 " Должина : 74cm/29.13" ве Молиме имајте предвид дека облеката е мала, се препорачува да се избере една големина поголема на вистинската големина. Ве молиме погледнете ја табелата со големини за да изберете соодветна големина. Оваа облека нуди шик привлечност која е совршена за секоја случајна пригода.

Детални спецификации

Додатоци на производи