• Свеж
Отстранувач на налепници Тркало Гумен Отстранувач На Лепило Отстранувач На Гуми За Бришење На Налепници Со Адаптер Алатка За Отстранување Налепници 4во Отстранув?

Отстранувач на налепници Тркало Гумен Отстранувач На Лепило Отстранувач На Гуми За Бришење На Налепници Со Адаптер Алатка За

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

отстранувач на налепници гумен отстранувач на лепило отстранувач на гуми за бришење на налепници со адаптер алатка за отстранување налепници 4во Отстранувач на Налепници Гумени Гуми За Бришење На Тркала Налепница За Автомобил Пневматикспецификација : Тип На Ставка : Материјал За Отстранување Налепници : Гумени Употреби : Се Користи за отстранување на винилни налепници, лепила, штипки и налепници.Дебелина На Гумени Тркала : Прибл. Дијаметар на Тркалото од 25 мм / 1 Гумени Тркала : Список со Пакети 4 во Пакет : 1 х Гумено Тркало1 х Заптивка Од Пена1 Х Адаптер Едноставна Работа : Поврзете го испорачаниот адаптер за вежба со гуменото тркало и опремата за дупчење во домаќинството, што е погодно и брзо. Гумен Материјал : тркалото за бришење е изработено од одличен гумен материјал, кој има еластичност и отпорност на абење. Пренослив Дизајн : со стандарден дијаметар од 4 инчи и дебелина од 1 инч, кој е лесен и лесен за ракување. Висока Ефикасност : со дизајнот, може да го максимизира протокот на воздух за да постигне работа со висока ефикасност.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Божиќен Стил Мажи Качулка Слободно Време Жени Дуксери Цртан Филм Каваи Момчиња И Девојки Лабава Мода Пуловер Отворено Спортски

На неутрален дуксер со качулка, тој е многу погоден за совпаѓање Со Маици, јакни, палта, фармерки, фармер�

DEN 3.00

Обезени Комбинезони За Жени Ремени Без Ракави Комбинезони Клиренс Женски Летен Европски И Американски Прашка Цврст Џеб Секојдневен

Жени Лето Европски И Американски Прашка Цврст Џеб Секојдневен Комбинезонкарактеристики : 1.Карактерист

DEN 399.20

Летна Продажба Секојдневни Комбинезони За Женски Џебен Џеб Со Висок Струк Мода Трегери Со Еднобојни Печатени Во Еднобојни Комбинезони

Женски Секојдневен Печатен Краток Ракав Со Големи Димензии VВратот Џеб Со Појас Со Пет точки карактерис

DEN 284.64

Машина за Тркалање Накит, Лесна За Расклопување Удобна Висококвалитетна Машина За Тркалање, За Продавница За Накит Мажи Работник

Машина за Тркалање Накит, Лесна За Расклопување Удобна Висококвалитетна Машина за Валање, За Продавниц�

DEN 159.84

Илиос. Градот и земјата на тројанците: резултатите од истражувањата и откритијата на местото На Троја и преку Патеката во годините

Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опции Со Кликнување на "Пов�

DEN 1393.28

Лажица Ткаенина-Кактуси Љубов Бохо Кактус Расадник Акварел Пустина Југозападен Печатени На Органски Памук Плетена Ткаенина Масти

Акварел Пустински Кактуси Бохо Кактус Расадник Ткаенина Печатени Од Лажица Бти Органски Памук Плете М�

DEN 3.33