• Свеж
Дифумос Дами Мода Круг Пети Јава Чизми Колено Високи Чевли Работа Нелизгачки Висок Подигање Црна Кадифен Поставата 4.5

Дифумос Дами Мода Круг Пети Јава Чизми Колено Високи Чевли Работа Нелизгачки Висок Подигање Црна Кадифен Поставата 4.5

DEN 799.84

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Жени, Дами, Женски Стил : Чизми За Возење, Моторџиски Чизми, Чизми До Колена, Зимски Чевли, Високи Чизми, Долги Чизми, Чизми За Возење Мотоцикли, Чизми За Возење На Платформа Тип На Шема : Цврста Боја : Каки, Беж, Црна, Каки Кадифен Обложен, Беж Кадифен Обложен, Црн Кадифен Обложен (Опционално)Големина : САД 4.5, САД 5, САД 5.5, САД 6.5, Сад 7, Сад 7.5 (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Ѓон : Тип На Гумена Пета : Буци, Прицврстување На Платформа : Тип На Патент На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Висина На Коленото : Пролет, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Дневни, Внатрешни, Надворешни, Работа, Забави : 1. Овие чизми високи до колена избираат стп кожа што ги прави водоотпорни, меки и топли.2. Чизмите за јавање за жени со функции на патент и особено V сече за фитинг носат и додава декорација на багажникот.3. Модните чизми за возење со издржлив гумен надворешен ѓон обезбедуваат одлично анти-лизгање, а исто така и за пријатно искуство при одење.4. Класични чизми за возење со високи колена, овие брилијантни чизми погодни за зима, fall и пролет, одличен натпревар со палта, долен капут, хеланки, панталони и така натаму.Содржина на пакетот : 1 Пар Чизми За Возење (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во См и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Премиум Стп Горна : Овие Чизми За Јавање За Жени Се Изработени од Стп Материјал, Овие Чизми Високи До Колена Обезбедуваат Привилегија на Луксузот, како и Ажурирана Мода. Чизми за возење Со патент за Грб : Женските Чизми За Јавање Фустани Имаат Вклопување Под Коленото Со Дизајн На Влечење и Поштенски Патент За Лесно Ставање, Исклучување и Подобро Вклопување. Дизајн : Овие Чизми За Возење Се Поставени На Буци Платформа Пета. Гумен Ѓон, Со Удобно Подножје, Ќе Можете Да Пешачите Цел Ден Со Леснотија Во Удобноста. Овие Чизми Со Високи Потпетици Изгледаат Шик И Прават Секоја Облека Да Се Чувствува Веднаш Кул. Разновиден Стил : Детален Со Изложени Шевови Долж Силуетата Висока До Колена. V Намалување На Дизајнот. Овие Модни Чизми Можат Да Одговараат На Што Било Во Вашата Есенска Рекламна Зимска Гардероба. Носете Ја Вашата Со Здолниште Или Фармерки. Прилики : Погоден За Улица, Шопинг, Датум, Пешачење, Возење, Пешачење, Шопинг, Секојдневен живот, Одмор, Канцеларија, Вечера, Забава И Така Натаму.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Креативни Графички Кристал Налепница Женски Автомобил Налепница Слободен Комбинација Лесно Кора И Стап На Шлемови Ѕид Налепници

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Налепницата со кристал ќе ја рефлектира светлината ноќ�

DEN 1.00

Кокопеунт Женски Ранец Слободно Време Студентска Училишна Чанта Мека Кожна Фамале Торба Нов Ранец За Девојки Од Кравји Патувања

Потекло : Континентална Кина : Хебејмаин Материјал : Вистинска Кожа Од Оригинална Кожа : Материјал За Обл

DEN 266.24