• Свеж
Ахгли Компанија Внатрешен Плоштад Традиционални Бледо Сребрено Сиви Персиски Килими, 6 ' Плоштад

Ахгли Компанија Внатрешен Плоштад Традиционални Бледо Сребрено Сиви Персиски Килими, 6 ' Плоштад

DEN 2720.00

Од стока
Во магацинот

Ахгли Компанија Затворен Плоштад Традиционални Бледо Сребрена Сива Персиски Површина Килими, 6 ' Плоштад. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е погоден за деца и миленичиња, лесен за чистење и одржување и совршен за области со голем сообраќај. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Областа Килим е моќта и многу мека под нозете. Може да се користи за станбени и комерцијални цели. Мешавина Од Поли-Волна; Памучна Подлога. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Достапно во повеќе Големини и Форми. Користете За Станбени или Комерцијални Простори.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Џалиоинг Пуловер Топ За Жени Вратот На Екипажот Еднобоен Стилски Печатен Трендовски Широк Дуксер Со Долги Ракави Со Долги Ракави

Добредојдовте Во Продавниците Во Халиоинг, посакувајте да уживате во шопингот во нашата продавница! * С�

DEN 159.84

Бикини Комплети За Жени Две Модни Два Блузи За Костими За Капење Со Шорцеви Контролни Тркачки Костими За Капење Костими За Капење

Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Со�

DEN 1.33

Ижанско Мало Бебе Девојчиња Ребрести Кошули Со Надуени Ракави Врвови Стп Со Висок Струк Кожени Шорцеви Летни Тимови Жолта 1-Години

Деца Девојки Летна Облека Облека Мрежа Крпеница Краток Ракав Ребро Маица Блузи и Повик Завој Кожа Шорце

DEN 0.67