• Свеж
Inktastic Носам Зелено За Мајка Ми - Подарок За Свесност За Менталното Здравје Бебе Момче Или Девојче Боди

Inktastic Носам Зелено За Мајка Ми - Подарок За Свесност За Менталното Здравје Бебе Момче Или Девојче Боди

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Носам Зелено за Мајка ми-Боди За свесност За Менталното Здравје. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Бебе Боди. Inktastic Носам Зелено За Мајка Ми-Свест За Менталното Здравје Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Фудбал Бела И Црна 6 Месеци. Носам Зелено за Мајка ми-Боди За свесност За Менталното Здравје. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. мајка мајка лента може семејство поддршка нега цвеќиња природата едно парче новороденче ползавец.

Детални спецификации

Додатоци на производи