• Свеж
Вилстар Отворен Хименеа Покритие Водоотпорен Градина Тешки Дише Оксфорд Ткаенина Двор Грејач Покрие Дожд Сонце УВ Заштитник Висока Црна

Вилстар Отворен Хименеа Покритие Водоотпорен Градина Тешки Дише Оксфорд Ткаенина Двор Грејач Покрие Дожд Сонце УВ Заштитник

DEN 639.84

Од стока
Во магацинот

СПЕЦИФИКАЦИИ : Материјал : 210д пвц поддржан водоотпорен ткаен полиестеркол : Црна Големина : Дијаметар : 39/62см (11см"/24с") х Висина : 122см (40")КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Сосема нов заштитен капак од голем оџак идеален за мали химени.2. За да се вклопат малите химени До 39/62см (11см"/24с") х Висина : 120см (40см)3. Направено од силен, издржлив полиестер.4. Црна боја, Еластичен раб околу дното за цврсто вклопување-Пренапонски шевови за дополнителна издржливост.5. Целосно водоотпорен.6.Идеален за ноќно покривање во лето или за зимско складирање.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1x Црн Химинеа Покритие Отворен Двор Грејач Капак Водоотпорен Црна Градина Хименеа Дожд СОНЦЕ УВ Заштитник 1,2 Метри Висока. Материјал : овој капак на грејачот на дворот е изработен од ткаен полиестер со пвц облога. Целосно водоотпорен. Идеален за ноќно покривање во лето или за зимско складирање. Големина : Дијаметар : 21/61cmx Висина : 122cm(40"). Тоа ќе го заштити вашиот капак од Химинеа од нечистотија, прашина, мраз итн. Сосема нов заштитен капак од голем оџак идеален за мали химени.|За да се вклопат мали химени До 39/62см (11.11.24.24) x Висина : 120см (40.000)|Изработени од силен, издржлив полиестер.|Црна боја, Еластичен раб околу дното за цврсто вклопување " Пренапонски шевови за дополнителна издржливост./ Целосно водоотпорен ||Идеален за покривање преку ноќ во лето или за зимско складирање.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Плус Големина Џемпери За Жени Еднобојни Потсмеваат На Вратот Пуловер Џемпери Издувам Долги Ракави Капка Рамо Скокач Врвови Виолетова

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 108см / 42.52" Рамо : 45см / 17.72" Ракав : 49см / 19.29" Должина : 55см /

DEN 351.68