• Свеж
14к Цврст Синџир Д Ц Шпига во 14к Жолто Злато

14к Цврст Синџир Д Ц Шпига во 14к Жолто Злато

DEN 2068.64

Од стока
Во магацинот

14к 1мм Цврст Д/Ц Шпига Синџир во 14к Жолто Злато Атрибути На Производот : Цврст Дијамант-сече14к Жолто златен хром завршна должина : 24мм (0,945 инчи)Ширина : 1мм (0,039 инчи)Спецификации : Материјал : Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиран Должина На Предметот : 24 Инчи Должина : 24 Инчен Тип : 24 Инчен Тип : ширина на Синџирот на шпига (пченица) : 1 mmclasp /Конектор : Јастог Карактеристика : процес На Цврсто производство : екструдиран материјал : примарен : златна ширина на предметот : 1 mmproduct тип : накит тип на накит : Синџирпродаден По Единица : секој тип на ѓердан : Синџир Текстура : Дијамант - Материјал за Сечење : примарна боја : Жолтопроизводствен Процес 2 : Умре Удар тип 2 : Приврзок 14к Жолто Злато. 14к 1мм Цврст Д/Ц Шпига синџир.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Дорман 749-Регулатор На Страничниот Прозорец На Совозачот За Специфични Модели На Мерцедес-Бенц одговара на избери: 1998-МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ

Овој регулатор на прозорецот за замена е прецизно дизајниран и опширно тестиран за да одговара на точно

DEN 9967.52

Возрасни Мажи Пријатни Божиќни Празници Менсе Пижами Возрасни Пижами За Мажи Фланелни Возрасни Мажи Пј Топли Поларни Мечки Х-Големи

Возрасната Машка СЛЕФЕРО Е направена од удобно и дише руно Ова Машко Онси има преден отвор со патент, за�

DEN 703.84