• Свеж
Блескава Колекција 6X Овална Сина Топаз Со Тркалезен Син Сафир И Бел Дијамант Преплетување Двоен Ореол Венчален Прстен За Жени ВО 10к Бело Злато, Големина 6

Блескава Колекција 6X Овална Сина Топаз Со Тркалезен Син Сафир И Бел Дијамант Преплетување Двоен Ореол Венчален Прстен За Жени

DEN 4599.04

Од стока
Во магацинот

Овој прекрасен прстен е парче скапоцен камен што сигурно ќе ве воодушеви Што е Изработено ВО 10к Бело Злато; 6х4мм Овална Топаз Боја : Сино Сино Топаз Вкупна Тежина : 0,46 Карат; Сафир Боја : Сино Сино Сафир Вкупна Тежина : 0,83 Карат; Бела Дијамантска Боја : И-Ј Бел Дијамант Вкупна Тежина : 0,66 Карат; Ширина На Производот : 11,8 мм (0,46 Инчи); Сите камења се Пенливи и 100% природно; сите наши производи ќе вклучуваат кутија за подароци; број на модел : drbt10007-10kw-6 артиклите Се Помали Од она Што Се Појавува На Фотографијата; Фотографијата Е Зголемена За Да Покаже Детали. Синиот Топаз, симбол на мир и спокојство, лојалност и вечна љубов, синиот топаз ќе послужи како потсетник да останете верни на себе; Одржувајте ја вашата единствена искра жива и вашиот партнер секогаш ќе биде заинтригиран; Синиот сафир, овие кралски скапоцени камења се погодни за кралско семејство; Принцезата Дијана И Кејт го избраа овој син камен пред традиционалните бели дијаманти; Што Значи : секогаш ќе бидете искрени и лојални еден на друг; кога станува збор за давање подароци, таму Ќе се Секогаш Е Дијамант бидејќи значи "засекогаш"; затоа направете ја оваа крајна идеја за подарок за накит за жени, мајки, вереница, сестри и Свекрви, денот на мајката на вљубените или божиќ. ГАРАНЦИЈА : сите наши камења се без конфликти, нашите производи се поддржани од неверојатна услуга за клиенти и нудиме гаранција за враќање на парите за 30 дена. 90 Ден Гаранција : стоиме зад нашите производи; ве Молиме прочитајте ја нашата страница за нас за повеќе информации.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Комбинезон Костим За Капење Секси Вкрстен Прекин Оглавник Еден Висок Струк Бикини Костими За Капење Облека За Плажа Костим

Нормално време на испорака : 1015 Дена, Забрзана логистика : 710 дена; 1.Материјал : Висококвалитетен Полиест�

DEN 668.64

Веки Налепница Декорација Шарени Ѕид Соба Налепница Живеење Виножито Ѕид Налепница Симпатична Студентски Работи За Колеџ Девојки

Налепница Декорација Шарени Ѕид Соба Налепница Живеење Виножито Пвц Ѕид Налепница Симпатична Студентс

DEN 3.00