• Свеж
Летни Фустани За Женски Женски Летни Секси В-Вратот Оглавник Без Ракави Печатен Фустан Без Прерамки Плажа Сонце Мини Фустан Темно Зелена Л

Летни Фустани За Женски Женски Летни Секси В-Вратот Оглавник Без Ракави Печатен Фустан Без Прерамки Плажа Сонце Мини Фустан

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Женски Летен Секси Оглавник Без Ракави Со Раб Без Прерамки Фустан На Плажа Сонце Мини Фустанкарактеристики : Увезенповлечете го затворањетокарактеристики : овој женски фустан е Смешен слатки женски каузални фустани.Материјал : овој фустан е направен од полиестер. Мек удобен за носење, дише и пријателски за кожата. Не е лесно да се намали по миењето.Повод : овој женски фустан е погоден за кампување, одмор, спорт, работа, одмор, плажа, забава, клуб, ноќен живот, враќање на училиште, меден месец и други прилики. Овој фустан можете да го користите како задолжителен врв за секојдневие .Совршен Подарок : овој фустан е многу погоден за дами од сите возрасти. Можете да го направите тоа за себе или да му дадете на овој женски фустан како подарок на вашата девојка/пријател/соученик/мајка/сестра/баба сезона : Сите Сезонски Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерски Стил : Обична Должина : Редовно Вклопување : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1x Жени dress Size USUKEUBust Waist Hip Lengths483496cm/37.80"98cm/38.58"100cm/39.37"74cm/29.13"M61036102cm/40.16"104cm/40.94"106cm/41.73"75cm/29.53"L81238108cm/42.52"110cm/43.31"112cm/44.09"76cm/29.92"XL101440114cm/44.88"116cm/45.67"118cm/46.46"77cm/30.31"XXL121642120cm/47.24"122cm/48.03"124cm/48.82"78cm/30.71"XXXL141844126cm/49.61"128cm/50.39"130cm/51.18"79cm/31.10" химивеј, ХИМИВЕЈ е растечки бренд во Американската Е-трговија. Ние сме специјализирани во дизајнот, производството, дистрибуцијата и малопродажбата на облека и додатоци. Се гордееме што постојано ви обезбедуваме квалитетни производи по конкурентни цени. Одличниот дизајн заедно со извонредната изработка, како и удобноста и удобноста се нашите трговски марки за да ве направат уште позадоволни. Ве молиме продолжете да обрнувате внимание на нас, ние секогаш ќе ви ја обезбедиме најновата модна облека и најинтимната услуга. Ако не сте целосно задоволни со некој производ, ве молиме контактирајте го нашиот тим за поддршка на клиенти од светска класа. Тие ќе бидат среќни да ги завршат работите. Изработен од висококвалитетна ткаенина, овој фустан е удобен за носење и одговара на облините на вашето тело, правејќи да се чувствувате сигурни и удобни кога го носите. Можете лесно да одговарате на различни чевли и додатоци за да ги исполните сите ваши начини на појавување. ??Идеален подарок : стилски подарок за најблиските или пријателите на родендени, Вљубените, Денот на Благодарноста, годишнините итн.??. Летни фустани за жени 2023 година, ова е стилски фустан од 2023 година што дефинитивно ќе ве натера да блеснете во толпата.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Фустани За Жени Обичен Клиренс Фустан Со Краток Ракав Со Кружен Врат Џебен Фустан Во Еднобојна Боја За Женски Клуб Ноќна Облека

Секојдневен, модерен, ретро, формален и стилот може да се префрли по желба.НИЕ ВО НАМАНИЛ продаваме сека�

DEN 255.84

Мини летни фустани за жени жени од плажа фустани за одмор резервоарот без ракави фустани шарени сонце фустан бохо фустан џебови

Женски тенок фитинг фустан мода печатена тркалезна врата џеб лента лента фустандескрипција1 Дизајн : Кл

DEN 463.84

Мијаилима миди фустани за жени Божиќно есен зимско здолниште Обичен лабав џеб долг здолниште на екипаж вратот долг ракав симпатичен

Големина : М биста : 100см / 39,37 '' ракав : 52см / 20,47 '' Должина : 97см / 38,19 '' Големина : L Bust : 104cm / 40.94 '' ракав : 53cm / 20.87

DEN 3.00

Предна Прошетка Женски Летен Резервоар Без Ракави Фустан V Копче За Вратот Надолу Обичен Замав Краток Фустан Возбуда Маица Мини

Совети : Табелата Со Генерички Големини не е нашата големина Ве молиме Внимателно Погледнете Ја Нашата �

DEN 271.84