• Свеж
Пумпа До Менувач Серво Волан Притисок Линија Црево Собранието-Компатибилен Со-Линколн Градски Автомобил 4.6 Л ПРОТИВ ГАС 2001

Пумпа До Менувач Серво Волан Притисок Линија Црево Собранието-Компатибилен Со-Линколн Градски Автомобил 4.6 Л ПРОТИВ ГАС 2001

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Склоп На Црево За Црево За Притисок Од Пумпа До Запчаник - Компатибилен со 1998 - 2002 Линколн Градски Автомобил 4,6 Л V8 Гаспозиција : Пумпа До Менувач : Склопување На Линија Под Притисок Должина : 45,25 инфеутации : - 16мм Вртлив "О" Прстен х 5/16" Машки "О" Прстенкомпатибилен со или Одговара : - 1998 - 2002 Линколн Таун автомобил 4.6 L V8 Гасови Години : 1998 1999 2000 2001 2002 Преглед Опис На Производот За Да Се Обезбеди Соодветно Вклопување. 1998 1999 2000 2001 2002. Монтажа На Црево За Притисок На Серво Воланот.

Детални спецификации

Додатоци на производи