• Свеж
Цврста Опашка Сатенско Копче Предно Макси Здолниште

Цврста Опашка Сатенско Копче Предно Макси Здолниште

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

•Погледнете : Еве доказ дека Тврдата Опашка не прави само убава спортска облека, тие создаваат и облека за поубави настани. Еве сатенско повлекување на здолниште идеално за секоја посебна пригода во вашиот социјален календар. Тоа е макси должина со вештачки копчиња надолу во центарот. Појасот е еластичен. Дизајнот на а-линија дава грациозно чистење кога одите или танцувате. Има неверојатен сатенски врв достапен за комплетирање на изгледот. Но, здолништето добива уште еден живот кога се носи со вашиот омилен џемпер со накит, блуза или едноставен елегантен џемпер од кашмир. Се разбира, изборот на вистинските обувки е клучен, затоа одете со вашите најомилени потпетици или станови. Шик и достоинствена природа на здолништето секогаш ќе ја спушти куќата кога одите во собата. Тоа е практично како гламурозно. И бидејќи го има името На Тврдата Опашка зад себе, знаете дека е направено добро и ќе трае.•ТКАЕНИНА : САТЕН•ОДГОВАРА : Класичен•СТИЛ/ПРИГОДА : Секојдневно•НЕГА на ОБЛЕКА : ладно миење Во Машина, суво суво ниско•СОДРЖИНА НА ТКАЕНИНА : 100% Вискоза •БОЈА : Црна Тврда Опашка Сатенско Копче Предно Макси Здолниште (Стил : САТ-35).

Детални спецификации

Додатоци на производи

Тебру Материјали За Чешлање Миленичиња, Лебдечка Четка За Коса,Чешел За Миленичиња Од Нерѓосувачки Челик Лебдечка Четка За Отстранување

Функција : 1 Чешелот за игла е малку закосен, а растојанието на иглата е разумно и е безболно и лесно се от

DEN 159.84