• Свеж
Инктастичен Иден Гот Како Тетка Ми Со Черепи Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди Со Долги Ракави

Инктастичен Иден Гот Како Тетка Ми Со Черепи Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди Со Долги Ракави

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Иден Гот Како Мојата Тетка Ползавец Со Долги Ракави. За поладно време, облечете го бебето во овој мек ползавец со долги ракави во одлично фитинг ребро за бебиња 1х1. 5.0 мл., 100% чешлан памук со прстен, 1х1 бебешко ребро. Белата е зашиена со 100% памучна нишка, рамни Шевови, двојно игла зашиени ребра врзување на вратот, рамената,ракавите и отворите на нозете, Засилено три-предвремено затворање на врзување. Ползавец Со Долги Ракави. Инктастична Иднина Гот Како Мојата Тетка Со Черепи Новороденче Долги Ракави Боди Унисекс 0100 Светло Сина 12 Месеци. Прави смешен подарок за туш за бебиња за внука или внук од тетка гот. Иден Гот Како Мојата Тетка Ползавец Со Долги Ракави. 5.0 мл., 100% чешлан памук со прстен, 1х1 бебешко ребро. Рамни шевови. Двојна игла зашиени ребро врзување на вратот, рамената, ракавите и отворите на нозете. поп култура стил симпатична дете забава темно хумор ад.

Детални спецификации

Додатоци на производи