• Свеж
женски врвови Мода Лабава Секојдневен Печатење Со Долг Ракав Круг Вратот Патент Маица Морнарица 2XL

женски врвови Мода Лабава Секојдневен Печатење Со Долг Ракав Круг Вратот Патент Маица Морнарица 2XL

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

ЕЛФИНДЕА женски блузи Мода Лабава Секојдневен Печатење Долг Ракав Круг Вратот Патент Маица морнарица 2 XLSize табела : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 109cm/42.91" Рамо : 42cm/16.54" Ракав : 48cm/18.90" Должина : 63.5 cm/25.00"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 113см/44.49" Рамо : 43см/16.93" Ракав : 48.5 См/19.09" ДОЛЖИНА : 65СМ/25.59"големина : л сад : 8 велика Британија : 12 еу : 38 биста : 119см/46.85" рамо : 44см/17.32" ракав : 49см/19.29" ДОЛЖИНА : 66.5 СМ/26.18"Големина : Xl Сад : 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 Биста : 125cm/49.21" РАМО : 45 CM/17.72" ракав : 49.5 cm/19.49" должина : 68cm/26.77"големина : xxl сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 131 CM/51.57" РАМО : 46см/18.11" Ракав : 50см/19.69" Должина : 69.5 см/27.36"4. Карактеристики Секојдневен стил покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додава елеганција и мода смисла. Мека и удобна, ќе се заљубите во неа кога ќе ја примитедолжина : Нормално2. Применливи прилики. Секојдневно носење, кариера, запознавање, спорт, училиште, работа, улична облека итн. Лесно е со чизми, фармерки и хеланки за стилски изглед во пролет, fall и зима.Погоден за толпата : Големина умеренисезона : Aut/Зима1. Лесен материјал, супер мек, ве одржува топло и стилски во текот на целиот ден.Повод : обичен метод на Перење : миење раце со ладна вода, закачување или сушење на права линија ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Информации За Производот.Пол : Женски5. Ве молиме имајте предвид дека деталите за големината варираат во зависност од бојата. Ве молиме проверете го описот на производот за повеќе информации за големината.Што добиваш?1пц женски врвовикарактеристики.3. Врвот може совршено да се совпадне со вашите омилени фармерки, панталони итн. Нега На Облека. Рачно перење/машинско перење на ниско ниво, не избелувајте, избегнувајте изложување, висат на суво.Совети : 1. Ве молиме споредете ги деталите со вашите пред да купите 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот3. Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот,ви благодариме за разбирањето(1 см=0,39 инчи,1 инч=2,54 см)вашата убавина никогаш не е дефинирана-Елфиндевојувајќи ви пријатно шопинг искуство! ЕЛФИНДЕА жени блузи Мода Лабава Повик Печати Долг Ракав Круг Вратот Патент Маица. Женските Врвови Боја И Големина : Морнарица;2 XL.Женските Врвови Материјал : Полиестер. Повод : Женските Врвови Се Погодни За Секојдневно Носење,Одмор,Канцеларија,Свадба,Забава И Одмор Итн. Специјален Дизајн И Уникатна Структура : Длабоко Сакани Од Луѓето,Женските Врвови Се Основни Врвови За Жените 2023 Година. Висококвалитетна Услуга : Ние Ќе Ви Служиме Сесрдно И Ќе Ви Обезбедиме Висококвалитетна Услуга По Продажбата На Женски Врвови.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Консултирајте Се Со Нас~ Ви Посакувам Среќен Шопинг~.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Незгодни Стилови Среќен Божиќ Дуксер Од Флорида Надвор Од Џемперот За Дуксер На Рамената Флорида Божиќ Надвор Од Врвот На Рамото

Среќен Божиќ Флорида Дуксер Надвор Од Рамото Џемпер Непријатни Стилови гордо ја претставува својата см

DEN 527.20