• Свеж
Guy - Tech 5v AC Dc Адаптер Компатибилен Со Braven BRV-BRV-PRO BZ BZ BLUETOOTH HD Безжичен Звучник 625S BZ625BGB BRV1GRB BRV1BCB BRV1SBB BRV1SRG BRV1SGG BRV1GWC BRV1BP BLUXPBP

Guy - Tech 5v AC Dc Адаптер Компатибилен Со Braven BRV-BRV-PRO BZ BZ BLUETOOTH HD Безжичен Звучник 625S BZ625BGB BRV1GRB BRV1BCB

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Зошто го избирам?- Мал и лесен за погодност, преносливост и складирање. Лесно се зема насекаде-Висока ефикасност и мала потрошувачка на енергија, ниска температура и без бучава при работа со целосна моќност-Заштитете Го Вашиот Уред : Над Заштита Од Напон, Над Влез За Заштита Од Топлина : 100v - 240 V ширум светот. Замена : Овој Адаптер Е Сосема Нов Заменски, А не Оригинален. Преку Заштита На излезниот Напон, Преку Заштита На Излезната Струја. Краток Спој Излез Заштита. Висока ефикасност на размена На Енергија за контрола на работната температура и стабилно работење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ѓердан од титаниум челик пар Пар пар ѓердан за него и нејзиното loveубовно срце мозаик за мозаик со приврзоци за приврзоци ѓердани

Карактеристики : 1 Двојно ѓердан : Фузиите на две срца или 2 мачки, тепањето на меѓусебното срце, компонир�

DEN 214.72

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ СВЕТСКИ КАКУЛДРОН ГРУГИ ГРАФИЧКИ ГРАФИЧКИ АРТ БЕЛАТ ВРАБОТНА УМЕТНА ПРИНЦЕНА ARTидна уметност, Дизајн од Ангела

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 3.00

Одеерби плус големина памучни постелнини врвови за жени цветни копче надолу кошули лето обичен тркалезен врат краток ракав цвет

Табела со големина : xlsize : Xlarge САД : 10 Велика Британија : 14 ЕУ : 40 биста : 125cm / 49.21 '' ракав : 24,5cm / 9.65 '' Должина : 7

DEN 559.84