• Свеж
Летни Фустани За Женски Женски Моден Круг Вратот Краток Ракав Велигден Сончоглед Печатење Блузи Црна И

Летни Фустани За Женски Женски Моден Круг Вратот Краток Ракав Велигден Сончоглед Печатење Блузи Црна И

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Женски Моден Круг Вратот Краток Ракав Велигден сончоглед Печати Блузи информации За Производот : Карактеристики : Крпеница, Секојдневна Облека, Удобна ,Печатење,Стилски и моден дизајн, есенски секојдневен Фустан. Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Стил : Овие Печатени Врвови Можат Да Бидат Одлични под јакни или сами, облечени со фармерки, шорцеви,Фустан, потпетици или станови,токму онака како што сакате Повод : Секојдневен,Секси,Дали, Роденден,Датира, Танцова Изведба,Забава, Свадба, За работа,Клуб, на домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Што добивате : 1 ЕЕЗ жени БЛУЗИ информации За Производот : Сезона : Лето Пол : Жени, Девојка Прилика : Секојдневен, Далиј Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневен, Моден Должина : Редовно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени СО ГОЛЕМИНА на Големина. Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Еу Биста Должина Ракав Е Мал 4 8 34 96см/37.80" 63см/24.80" 20см/7.87 " Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80 "Должина : 63см/24.80" Ракав : 20см/7.87 " Повлечете Го Миењето На Машината за затворање. ●Материјал : 100% Дакрон. Удобна и мека, соодветна тежина, висококвалитетна ткаенина слична на шифон, многу течна и воздушна. Водич за перење : рачно/машинско перење ладно, сушење на воздух. €Карактеристики : Длабок V-Врат, половината за вратоврска, затворање на патент за грб, долг ракав, раб на одблесокот, висок струк, редовно вклопување на елече. Мини фустан, краток фустан, фустан за лизгање, фустан за забава, фустан за фит и одблесок, фустан со возбуда, секојдневен фустан. ●Идеи за натпревар : сандали, потпетици, патики, хеланки, ѓердан, обетки, капи. ●Прилики : Забава, запознавање, коктел, свадба, шопинг, дружење, ноќно излегување, одмор, одмор, fall, зима, пролет и лето.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Корашан Велигденска Облека Жени Мода Обични Велигденски Врвови Печатени Кошули Со Кратки Ракави Маици Со Пуловер Со Кружен Врат

Оваа облека е многу соодветна За Велигден.Оваа облека изработена од висококвалитетен материјал, издржл

DEN 1.67