• Свеж
Пред-Сопственост Arен Б. Женска Големина Обични Панталони

Пред-Сопственост Arен Б. Женска Големина Обични Панталони

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Оваа пред-сопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба. Нежно Се Користи. Мало Носење На Ткаенина. Големина 2. Среден Рег Пораст. само суво чисто. 26.25 "Инсем, 10.25" Пораст, 29.5 " Половината. 65% Памук, 32% Најлон, 3% Спандекс.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ступел Индустрии Дозволете Вашата Светлина Да Блесне Жолта Фраза Инспиративно Сликарство Уметност Со Црна Рамка Печатење Ѕидна

Додадете димензија во секоја просторија со нашите Уметнички Дела Во Рамка Со текстура Нашите уметнички

DEN 255.84