• Свеж
Замена На Главата На Тримерот, Замена На Главата На Машината За Четки На Отворено Концизен Додаток За Машина За Четки За Механичар За Делови За Поправка

Замена На Главата На Тримерот, Замена На Главата На Машината За Четки На Отворено Концизен Додаток За Машина За Четки За Механичар

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Замена На Главата на Тримерот, Замена На Главата На Четката За Сечење На Отворено Концизен Додаток За Машина За Четки За Механичар За Поправка Двојна низа За сечење и разредување, најлонската линија се напојува со допирање на главата за сечење на земја. Применливо За завртки М10 и завртки за адаптер достапни за да одговараат на повеќето секачи за четки. Врвен квалитет АБС материјал, солиден, отпорен на корозија и издржлив, не е лесен за оштетување. Лесен за инсталирање, нема потреба од комплицирани операции, идеален за замена на старата глава за сечење четки. Произведени за да ги исполнат стандардните спецификации, строго следете ја фабричката контрола на квалитетот.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Индустриски студенти ве сакаат Марс и назад мотивациска вселенска фраза графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 143.20

Флолео Секси Долна Облека За Жени Дозвола Секси Жени Завој Долна Облека Кожа Оглавник Искушение Бебешка Кукла Долна Облека Облека

Секси Жени Завој Долна Облека Кожа Оглавник Искушение Бебешка Кукла Долна Облека Облека За Спиењекарак

DEN 239.84