• Свеж
Жените кејт спејд њујорк Бетси Раб Чизми До Глуждот-Тартуф

Жените кејт спејд њујорк Бетси Раб Чизми До Глуждот-Тартуф

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Овие Чизми На Кејт Спејд Во Њујорк имаат Тркалезен Прст и пета од 1,00 инчи. Вратилото на багажникот е високо приближно 4,25 инчи и има отвор од 10,00 инчи. Марка : Кејт Спејд Њујорк. Пета : 1,00 инчи. Материјал : Велур. Боја : Тартуф. Облик На Пети : Кружен Прст. Вратилото на багажникот е високо приближно 4,25 инчи и има отвор од 10,00 инчи.

Детални спецификации

Додатоци на производи