• Свеж
Женски Лето Плус Големина Вратоврска Без Ракави Боја Плажа Замав Сарафан Кратки Фустани

Женски Лето Плус Големина Вратоврска Без Ракави Боја Плажа Замав Сарафан Кратки Фустани

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска големина. Големина шема . Големина НА ознака С : Големина НА САД : (4) - - - - - Биста : (33.1") -Должина : (36.2"). Таг големина М : Сад Големина : (6) - - - - - - Биста : (34.6") -Должина : (36,6"). Големина НА ознака Л : Големина НА САД : (8) - - - - - Биста : (36.2") -Должина : (37"). Големина НА ОЗНАКА XL : Големина НА САД : (10) - - - - - Биста : (37.8") -Должина : (37,4"). Големина на ознака 2 XL : Големина НА САД : (12) - - - - - Биста : (39.4") -Должина : (37,8"). Големина на ознака 3 XL : Големина НА САД : (14) - - - - - Биста : (40.9") -Должина : (38,2"). Ознака големина 4 XL : Големина НА САД : (16) - - - - - Биста : (42.5") -Должина : (38,6"). Големина на ознака 5 XL : Големина НА САД : (18) - - - - - Биста : (44.1") -Должина : (39"). Вклучен пакет : 1 х Женски Фустан (Само Фустан). Забелешки : . Ве молиме Дозволете 2-3 См Разлика Поради Рачно Мерење. Покрај Различни Компјутери Се Прикаже Бои Поинаку, Бојата На Вистинската Точка Може Да Се Разликуваат Малку Од Подолу Слики, Ви Благодариме за Вашето Разбирање (1 инч = 2,54 см). Посета на нашата Продавница " Погледни Подалеку доо", ќе го најдете она што ви треба!. Погоден за различни прилики : секојдневно, секојдневно носење, активност на отворено, состаноци, забави, работа, училиште, патување, одмор, плажа или други активности. Ткаенина за дишење, модерен модел и секси стил. Спарете се со вашите омилени високи потпетици или сандали, уживајте во вашите кул летни денови. Овој суштински фустан има квадратен врат и опуштено вклопување за изглед без напор што е подготвен за стилизирање. Совршено богата, мазна ткаенина која убаво завеси. Супер мек материјал, дише, допир на кожата, прави да се чувствувате добро. Карактеристики : Елегантна,Мека,Удобна,Боја За Вратоврска,Прерамка,Лабаво Вклопување,Замав, Преголема. Стил : Мини Фустан, Краток Фустан. Тип : Сарафан. Должина На Фустанот : Кратка. Тема : Секојдневен, Лето, Плажа.

Детални спецификации

Додатоци на производи