• Свеж
Fsqjgq Спортски Градници За Жени Плус Големина Тенка Долна Облека Удобност Без Поместена Под Жица Лесно Наредени Градници За Склекови Дишење Убава Долна Облека За Гр?

Fsqjgq Спортски Градници За Жени Плус Големина Тенка Долна Облека Удобност Без Поместена Под Жица Лесно Наредени Градници За

DEN 323.52

Од стока
Во магацинот

Женски Удобен Тенка Долна Облека Со Големи Димензии Завиткан Градник Без Челичен Прстен, Удобен, Дише и Убав Градник За Грб. Материјал : Најлон, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 90гр. големина На Пакетот : 20х10х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : 38 САД : 38 ЕУ : 85 Под Биста : 58-70см/22.83-27.56" Чаша : 85абзиза : 40 САД : 40 ЕУ : 90 Под Биста : 62-74см/24.41-29.13" Чаша : 90абзиза : 42 САД : 42 ЕУ : 95 Под Биста : 66-78см/25.98-30.71" Чаша : 95абзибилност : 44 САД : 44 Еу : 100 под биста : 70-82см/27,56-32,28" чаша : 100АБ € МЕК И УДОБЕН материјал ● спортски градник за Резервоар за Култури /градници од тантела изработуваат лесна, дише и растеглива Ткаенина. ①Карактеристиките + лесно обложените чаши обезбедуваат скромност и одлична форма за мазен изглед под облеката,ремените за прилагодување на грбот се поставуваат поблиску еден до друг во задниот дел за да се осигураат дека нема да се лизгаат. ●Прилагодливи Ремени●Прилагодете го вклопувањето на овој женски градник со неговите ремени за истегнување прилагодливи за грбот. Широките ремени што не се лизгаат ја ублажуваат болката во рамото, благодарение на неговиот широк дизајн. ●Перење● : ладно миење во Машина со слични бои, внатре кон надвор ако е украсено. Користете само белило без хлор кога е потребно. Падне сува ниска. Ладно железо доколку е потребно. Не железо декорација. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме прво!!!!Ве молиме проверете ги информациите за големината во описот подолу пред да нарачате наместо стандардната табела со големини.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пижами Панталони За Мажи Мажи Обична Мода Цврст Среден Пораст Директно Врвка Еластична Половината Лабава Обични Панталони Карирани

машки дуксери комплети машки костуми за патеки 2 парче комплет машки пот костуми 2 парче комплет тренерк

DEN 1.67

клиос машки маици од 4 јули Патриотски Маици Со Печатење На Американско Знаме Класичен Кружен Врат Врвна Мускулна Маица Со Кратки

✈ ✈голф поло маици за мажи тенок фит,машки голф поло маици тенок фит,машки поло маици со кратки ракави т

DEN 0.67

Закачалки За Растенија Внатрешна Надворешна Висечка Жардиниера Кошница Јута Јаже Држач За Саксија Бохо Хипи Стил Макраме Цвет

Спецификации : кинеската древна техника на јазли ја прави тајна, класична и елегантна.Виси вегетација б�

DEN 351.84

Ануирхеих Дрвени Калапи За Колачиња, Машина За Колачиња Од Типот На Печат Дрвени Калапи За Бисквити Мувла За Торта Од Джинджифилово

Одлични кујнски алатки Совршен за правење торта од джинджифилово и мед или бисквити Добар начин да го о�

DEN 1.00

Дорман 905-Пропорционален Вентил На Сопирачките За Специфични Модели На Понтијак Шевролет олдсмобил одговара избери: 2000-ШЕВРОЛЕТ

Овој вентил за пропорција на сопирачките е дизајниран да одговара на вклопувањето и функцијата на ориг�

DEN 2.67

Плажа Капри Панталони За Жени Лето Лабава Фит Права Нога Каприс Трендовски Печатење Обични Ленени Мешавини Панталони Со Џебови

Добредојдовте во БУЛ продавница, ви посакувам среќен шопинг Нашите производи се произведуваат во нашат

DEN 351.84