• Свеж
Костим за Капење за Жени На Плажа Женски Модни Бикини Комплет Костим За Капење Две Исполнети Цврсти Костими За Капење Облека За Плажа Женски Костими За Капење На Кл

Костим за Капење за Жени На Плажа Женски Модни Бикини Комплет Костим За Капење Две Исполнети Цврсти Костими За Капење Облека

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Женски Моден Бикини Комплет Костим За Капење Дводелни Исполнети Цврсти Костими за Капење Карактеристики На Облека За Плажа : затворање со повлекување со меки Неправилни ремени и отстранливи градници со поместување за дополнителна поддршка,немаат долна жица,многу лесно се ставаат/исклучуваат. Материјал : Најлон, ткаенината е удобна, еластична и издржлива.мазно и меко чувство, на кожата. Убава еластичност на половината лесна за носење, а стилот со висок крој прави да изгледате витко, секси и уникатно, добро е да го покриете телото,да ви покаже повеќе ласкави. Специјалниот и модерен стилски дизајн ве прави попривлечни, шармантни, модни и ја прави вашата форма да изгледа одлично елегантно, но сепак секси Во Исто време Овој бикини костим за капење за жени со секси покриеност, ретро костим за капење, совршен за одмор, пливање, базен, кампување, трчање на плажа или друга пригода. Пол : Женска Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен,Морски Материјал : Најлондекорација : Должина На Необлекување : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Секси, Каузален Пакет вклучува : 1сет Костими за Капење (Кои Содржат Подлога за Гради)големини.USUKEUBust Waist Hip XLX-Голем101440112cm/44.09"98cm/38.58"120cm/47.24" Големина : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 112cm/44.09 "Половината : 98cm/38.58" Колк : 120cm/47.24 " ве Молиме Изберете Ја Соодветната Големина според Табелата Со Големини.Детални Информации Големина Ве Молиме Проверете Опис На Производот Слики.Ние Сме Азиски Големина, работи помал од нас големина, па јас ќе ви предложи да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина ќе биде порелаксирано и поудобно. Гаранција по Продажбата : доколку има некакви проблеми со квалитетот, слободно контактирајте со нас и ние ќе ви помогнеме со задоволно решение за 24 часа. женски костими за капење;костим за капење жени;плус големина костим за капење за жени;плус големина костим за капење за жени;костим за капење за жени;бикини 2023;костими за капење со висок струк за жени;бикини со висок струк;костим за капење;. костим за капење;плажа;костим за капење;костими за капење;бикини за жени;женски костими за капење;костими за капење;женски бикини;женски бикини костими за капење;танкини костими за капење за жени;есенцијални летни паузи;едно парче костим за капење за жени;. Меката и еластична ткаенина ја прави удобна за носење. Овој костим за капење танкини е совршен за базени, забави на плажа, летни одмори и други водени прилики.

Детални спецификации

Додатоци на производи