• Свеж
Руанлало Божиќен Приврзок, Висечки Приврзок Цртан Филм Мачка Лесен За Закачување Дрво Елка Виси Домашен Декор

Руанлало Божиќен Приврзок, Висечки Приврзок Цртан Филм Мачка Лесен За Закачување Дрво Елка Виси Домашен Декор

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Опис : совршената божиќна декорација лесно се закачува На Елката, вратите, витрината и прозорците, која не избледува, отпорна на временски услови и portable.It е многу погоден за зимски божиќни тематски забави и украси За Новогодишна елка во Селска куќа, а можете да ги користите и Како Ознаки За божиќни подароци и најдобри Божиќни подароци за семејството или пријателите.Изработен од врвен дрвен материјал, висечкиот приврзок е издржлив, фина изработка и цврст.Неговата должина е 8,8 см, ширината е 6.7cm.It е погоден за дома, дневна соба, затворен, отворен, празници виси украси.Име на предметот : Божиќен Приврзок Материјал : Дрвени Карактеристики : Цртан Филм Дизајн На Мачки, Пренослив, Разнишан Детали За Големина : 8,8 см х 6,7 см/3,46 "х 2,64" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Божиќен Приврзок совршената Божиќна декорација лесно се закачува на Елката, вратите, витрината и прозорците, која не избледува, отпорна на временски услови и пренослива. Многу е погоден за зимски божиќни тематски забави и украси За Новогодишна елка во Селска куќа, а можете да ги користите и Како Ознаки За божиќни подароци и најдобри Божиќни подароци за семејството или пријателите. Изработен од врвен дрвен материјал, висечкиот приврзок е издржлив, фина изработка и цврст. Неговата должина е 8,8 см, ширината е 6,7 см. Таа е погодна за дома, дневна соба, затворен, отворен, празници виси украси.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Реланфенк Зимски Women Женски Тренингот Поставува Јога Облека Чиста Боја Краток Ракав Слободно Време Џеб Дома Спортски Панталони

38" должина на панталони : 98см / 38 Совет : Ако не ја разбирате табелата со големини, ве молиме внимателно пр�

DEN 431.84

Божиќ Кадифен Дрво Здолниште Чиста Бела Долга Коса Елка Декорација Дрво За Божиќ Денот На Благодарноста Одмор Дома Партија Украси

Функција : 1.Ова луксузно Здолниште За Новогодишна елка е мека и удобна текстура и беспрекорни занаети.2 �

DEN 575.84

Летни Тимови За Жени Трендовски Долги Ракави Со Краток Ракав Кружен Врат Печатени Дводелни Два Комплети За Вежбање За Жени Виолетова

Достапна е широк спектар на женска облека, вклучувајќи комплети, пижами, облека за вежбање и блејзери...

DEN 735.84