• Свеж
Ајомет Плус Големина Фустан Ден На Независност За Жени Печатете Дневни Летни Кошули За Женски Врвови На Резервоарот О Врат Американец од јули, Морнарица Л

Ајомет Плус Големина Фустан Ден На Независност За Жени Печатете Дневни Летни Кошули За Женски Врвови На Резервоарот О Врат Американец

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Плус Големина Фустан Денот На Независноста За Жени Печатете Дневни Летни Кошули За Женски Резервоари За Вратот На Вратот Американски 4 Од Денот На Независноста На Јули За Жени Печатете Дневни Летни Кошули За Женски Резервоари За Вратот Американски 4 од јули Печатете Блуза Кошули За Вежбање Со Кратки Ракави Обични Лабави Маици. Материјал : Полиестер, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 160гр. големина На Пакетот : 25х20х1см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Предности на производот : Во Споредба со Другите Стилови На Маици, Оваа Маица Со Кружен врат Има Уникатен Печатен Дизајн и Дизајн Без Копчиња, Што Ве Прави Помодерни и Поудобни. Висококвалитетниот Материјал за Мешавина од Памук Ви Овозможува Меко И Удобно Искуство при Носење, А Истовремено Е Лесен и Дише. Сценарија за употреба : Оваа Маица Со Кружен врат Е Погодна за Носење во Различни Прилики, Вклучувајќи Дневно Слободно Време, Одмор За Патување, Спортови на Отворено, Забавни Собири Итн. Дизајнот Со Кратки ракави Е Погоден За Летно Носење, Обезбедувајќи Ви Кул И Удобно Искуство при Носење. Посветеност На Услугата : Ние Обезбедуваме По-Услуга И . Доколку Наидете На Какви Било Проблеми За Време На Процесот На Купување, Можете Да Не Контактирате Во Секое Време. Ние Ќе Се Потрудиме Да Ви Обезбедиме Најдобро Искуство Во Услугата.

Детални спецификации

Додатоци на производи