• Свеж
оддел божиќ во градот сал пица и тестенини село осветлена зграда, разнобојни

оддел божиќ во градот сал пица и тестенини село осветлена зграда, разнобојни

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

оддел 56 божиќ во градот 4056623 сал пица и тестенини 2017 Депт 56 Божиќ Во Градот 4056623 Сал Пица И Тестенини 2017. Долу на аголот Е сал, најдобрата пицерија наоколу. Пукањето штуко докажува дека овој семеен објект му служел на соседството со децении. Земете парче за да одите од пицата прикажана на прозорецот за носење напред. Материјал : легура На Цинк, порцелан, МЕРЕЊА На УЛ Кабел : 8,54 Во Х х 4,33 Во В х 4,88 Во Л.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Платнени Торбички За Торби За Коса Во Кампот Не Се Грижат За Северниот Живот Кампување Р В Камп Живот Еднократно Купување Смешни

Платнени Торбички За Торби За Коса Во Кампот Не Се Грижат За Северниот Живот Кампување Р В Камп Живот Ед�

DEN 223.84