• Свеж
Хаит Дами Долна Облека Свртете Јака Долгrenchот Палто Џеб Шинел Жени Кардиган Двојно гради Сива 3XL

Хаит Дами Долна Облека Свртете Јака Долгrenchот Палто Џеб Шинел Жени Кардиган Двојно гради Сива 3XL

DEN 431.84

Од стока
Во магацинот

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Пол : Жени Жена, Дами Дама,Женски Стил : Женски Обичен Мантил Долг Ракав Со Еднобоен Капут, Зимска Топла Волна Двојна Гради јакна.Тип На шаблонцрно,Сиво,Црвено Вино,Армиско Зелено,Сино,Камила (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, XXL,XXL,3 XL,4 XL,5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер 5% Спандекс/Руно Вештачко Деколте : Свртете Ја Должината На Јаката : Должина На Колената : Долги Ракави Сезона : umn Fall, Зимски Прилики : секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Женскиотrenchот палто изработен од еластична и мека лесна ткаенина,е врвна јака за намалување прави да се чувствувате добро за кожата.2. Слатки есенски маици за жени кои имаат двојни гради, свртете ја јаката, цврста боја/карирана, со преден двоен џеб напред.3. Женските кошули со долги ракави дизајнирани со секојдневен стил, лесни за носење со хеланки, слаби фармерки или џогери за пријатен трендовски изглед.4. Дружете се во удобност и стил,есенските облеки погодни за секојдневниот живот, домот,работата,состанокот,клубот,дружењето,трчањето и повеќе прилики.5. Моден Зимски Топол Coов Капут/деловна секојдневна облека за жени со џеб, двојни гради, јакна со јака надолу.Содржина на пакетот : 1 х Женскиatот Палто (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Двојни гради, Обични Обични Врвови Во Боја, Џебна Облека Со Долги Ракави,Зимски Топол Долгercов Мантил. Материјал-95% полиестер 5% спандекс. Женскиот Пуловер Со Дуксери Изработен од Еластична и Мека Лесна Ткаенина, Е Удобен Дуксер Што Прави Да се Чувствувате Добро за Кожата. Дизајн-Секојдневна Јакна Со Ревер, Цврста Боја, Врвка, Мантил Со Долги Ракави ,renchот,Кардиган, Опуштено Вклопување, Двојни гради, Преден Двоен Џеб. Овие Обични Врвови Одат Совршено За Пролет, Aut и Зима. Повод-Погоден За Секојдневно, Трчање, Забава, Работа, Џогер, Состанок, Училиште, Спорт, Одмор или Секојдневно Секојдневно Носење, Тоа е Одлична Идеја За Подарок за Роденден, За Празници. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Палто за жени женски плус големина на копчето палто за крпење врвови со качулка пуловер лабава џемпер палто моден палто со палто

Големина : С САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 биста : 100см / 39,37 '' ракав : 59см / 23.23 '' Должина : 71см / 27.95 '' Големи�

DEN 2.33

Гвдентм Колумбија Јакна Женски Лабава Женски Тексас Јакна, Преголема гроздобер тексас јакна, Долг Ракав Дечко Тексас јакна палто

Качулка Појас Палто Дамиumn И Зима Долги Ракави Еднобојна Врвка За Влечење Копче За Поштенски Патент Тен�

DEN 550.24