• Свеж
Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Обработен Небесно Син Фустан Сина Површина Килими, 2'5'

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Обработен Небесно Син Фустан Сина Површина Килими, 2'5'

DEN 3201.28

Од стока
Во магацинот

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Обработен Небесно Син Фустан Сина Површина Килими, 2 'х 5'. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е погоден за деца и миленичиња, лесен за чистење и одржување и совршен за области со голем сообраќај. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Областа Килим е моќта и многу мека под нозете. Може да се користи за станбени и комерцијални цели. Мешавина Од Поли-Волна; Памучна Подлога. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Достапно во повеќе Големини и Форми. Користете За Станбени или Комерцијални Простори.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пижами Панталони За Мажи Мажи Обична Мода Цврст Среден Пораст Директно Врвка Еластична Половината Лабава Обични Панталони Карирани

машки дуксери комплети машки костуми за патеки 2 парче комплет машки пот костуми 2 парче комплет тренерк

DEN 1.67

Комплети за покривање, Слика На Облачен Бран На Нафта Со Омбре Изгледаат Обоени Отпечатоци Од Современа Уметност, Комплет Постелнина

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

DEN 1.00

Закачалки За Растенија Внатрешна Надворешна Висечка Жардиниера Кошница Јута Јаже Држач За Саксија Бохо Хипи Стил Макраме Цвет

Спецификации : кинеската древна техника на јазли ја прави тајна, класична и елегантна.Виси вегетација б�

DEN 351.84

Феледорашија Часовник За Подароци За Денот На Мајката На Жените Јади Европски И Американски Моден Стил Златен Бирач Нежен Врежан

Јади Европски И Американски Моден Стил Златен Бројчаник Деликатни Врежани Дами гледајте точка на Прода

DEN 3.00