• Свеж
Тдокотот Жан Шорцеви За Жени-Истегнете Го Искинатото Копче за Среден Пораст надолу повлечете Ги Тексас Шорцевите Жолти 4

Тдокотот Жан Шорцеви За Жени-Истегнете Го Искинатото Копче за Среден Пораст надолу повлечете Ги Тексас Шорцевите Жолти 4

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Тдокотот Жан Шорцеви За Жени - 2023 Искинати Повлечете го копчето надолу Истегнете Ги Тексас Шорцевите Со Среден Пораст Жолти 4 Секојдневни И стилски, овие женски/девојки шорцеви лесно се комбинираат со блузи, маици, блузи, Блузи, Ками, блузи за резервоари, елеци итн. да имате паметен секојдневен изглед. За секојдневно носење, овие тексас шорцеви со висок струк се совршени за дома, секојдневни, одмор, забава, работа, улица, излегување, состанок итн. Ве молиме Погледнете Го Мерењето На Големината Подолу Пред Да Нарачате. Големина Табела : (4 )Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 68см/26.77 "Колк : 93см/36.61" Должина : 28см/11.02 " Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 73см/28.74 "Колк : 98см/38.58" Должина : 29см/11.42 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 78см/30.71 "Колк : 103см/40.55" Должина : 29см/11.42 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 83см/32.68 "Хип : 108см/42.52" Должина : 30см/11.81 " Големина : ХХЛ Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 88cm/34.65 "Хип : 113cm/44.49 " Должина : 30cm/11.81". Дополнителни Спецификации : Бои : Жолта Големина : 4 сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Обична Боја : Цврст Стил : Секојдневно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија : 1 Еез женски шорцеви.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женска Летна Маица хуачен Со Издлабен Струк и Лежерен Елек Без Ракави Со Кратки Ракави Плетени Врвови Шорцеви Со Халтер Дводелен

Женска Летна Маица Со Издлабен Струк и Лежерен Елек Без Ракави Со Кратки Ракави Плетени Врвови Шорцеви �

DEN 1.33

Фетернал Женски Обичен Прилагодлив Ремен За Рамо Мермерен Комбинезон За Печатење Лабави Шорцеви Комбинезон џебни женски комбинезони

Женски Лежерен Прилагодлив Ремен За Рамо Мермерен Комбинезон За Печатење Лабави Шорцеви Џебни Комбине�

DEN 847.84

Женска Облека Дакијан Поставува Летни Жени Модна Блуза Со Кружен Врат Врвови Со Кратки Ракави Шорцеви Секојдневен Костум Комплети

Жени Мода Круг Вратот Блуза Краток Ракав Блузи Шорцеви Секојдневен Костум Поставува Карактеристики : 1.�

DEN 3.33