• Свеж
Поставете Го Черепот На Пајакот За Ноќта На Вештерките Зголемете Ја Атмосферата Реална Декоративна Морничава Издржлива Декорација На Ноќта На Вештерките Хорор Ја

Поставете Го Черепот На Пајакот За Ноќта На Вештерките Зголемете Ја Атмосферата Реална Декоративна Морничава Издржлива Декорација

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Опис : можете да го користите за декорација На ноќта на Вештерките или опседнатите куќи, бидејќи неговиот реален дизајн на обликот на черепот на пајакот може да создаде исклучително страшно чувство.Поради лесните и фини карактеристики на изработка, може да се земе лесно и да се користи долгорочно decoration.It изграден е од материјал од пена.Дијаметарот на овој производ откако ќе се продолжи е 30 см. Таа е погодна за барови, кафе барови, опседнати куќи, тајни соби и така натаму.Име на предметот : Материјал На Черепот На Пајакот : Пена Карактеристики : Реални, Црвени Очи, Долги Нозе, Ужасна Големина Детали : Продолжен Дијаметар : 30см/11.8" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 5 х Череп Од Пајак можете да го користите за декорација На ноќта на Вештерките или опседнатите куќи бидејќи неговиот реален дизајн на обликот на черепот на пајакот може да создаде исклучително страшно чувство. Поради лесните и фини карактеристики на изработка, може лесно да се земе и да се користи за долгорочна декорација. Изграден е од материјал од пена. Дијаметарот на овој производ откако ќе се продолжи е 30 см. Таа е погодна за барови, кафе барови, опседнати куќи, тајни соби и така натаму.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Акрилна Матрица, Пренослива Алатка За Акрилна Матрица Меѓународен Стандарден Век На Траење ЗА СЕКОЈА САМОДОВЕРБА Или Професионалец

Акрилна Матрица, Пренослива Алатка За Акрилна Матрица Меѓународен Стандарден Работен Век ЗА СЕКОЈ САМ �

DEN 148.64

Капрезе Лејди Чизма Јога Панталони Широки Панталони За Нозе Цветни Печатени Спортски Задници Теретана Панталони Со Висок Струк

Опис : Состојба : 100% сосема нов и квалитетен!Материјал : Полиестеркол : Мулти Боја За Избор Должина : Целос

DEN 260.16