• Свеж
Големата Американска Продавница Странична Покриеност Возбуда Собрани Кревет Здолниште Со Пад Должина Серија Четкани Микрофибер-Покрива Кревет Нозе И Рамка

Големата Американска Продавница Странична Покриеност Возбуда Собрани Кревет Здолниште Со Пад Должина Серија Четкани Микрофибер-Покрива

DEN 207.84

Од стока
Во магацинот

ГОЛЕМАТА АМЕРИКАНСКА ПРОДАВНИЦА-ЗДОЛНИШТЕ ЗА КРЕВЕТ Со ВОЗБУДА Создава атрактивен, полиран изглед во секоја спална соба со Големата Американска Продавница Здолниште Со Набразден Кревет. Ова едноставно, но класично парче нуди решение за оние кои сакаат стилски да ја пополнат празнината помеѓу рамката на креветот и подот.Големата американска Продавница кревет здолниште создава уредна, завршена граница околу периметарот на вашиот кревет. Тоа е дизајнерски и достапен начин да се направи дополнителен простор за скриено складирање или едноставно да се донесе префинет стил во собата. ЛУКСУЗНО ЧЕТКАНО ЗДОЛНИШТЕ ОД МИКРОФИБЕР креветот 100% природна ткаенина однапред измиена микрофибер со својата елегантна обвивка ги крие пружината на кутијата и рамката на креветот, создавајќи унифициран и современ изглед. Достапно во сите големини и многу бои што го олеснува усогласувањето со постојните Здолништа за Кревет Или за Оние кои уживаат во координација на боите. Работи добро со нашите други производи како што се чаршафи, Навлаки за Јоргани, Навлаки за Перници, Утешители, Заштитници за Душеци и Ќебиња. Нашето Здолниште за Кревет има силна и издржлива ткаенина која одржува осветленост и форма за да обезбеди завршен изглед на вашата спална соба. Особено тесното ткаење на микрофибер предизвикува зрнце на течности и седи на површината на влакното кратко време, наместо да се впие директно во ткаенината. Ова го прави многу отпорен на дамки. Ако можете да ја исчистите течноста пред да се впие во ткаенината, ќе биде како ништо никогаш да не се истурило на вашиот мебел.СУПЕР ЛЕСНА Грижа, дамка, смалување и отпорна на брчки.Машина за перење во студ, брзо се суши на сува ниска температура. Овој БЛИЗНАК XL Собрани/Возбудува Прашина Возбуда е 16 Инчен Длабоко. Колку и да е долга должината на капката на Вашиот Душек, ве покривме бидејќи нудиме сорти На Должини на Капки достапни за вашата потреба. ГОЛЕМИНА И ДИМЕНЗИИ - 1pc Кревет Здолниште-Близнак XL (39 "од 80 " од 16") - е дизајниран за издржливост и стил. Ова луксузно здолниште со набразден кревет е совршен завршен допир на вашиот комплет кревет. Плус, тој е идеален за прикривање предмети под креветот, а истовремено. БЕЗ РИЗИК КУПУВАЊЕ 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО : нашата единствена цел е да ви ги понудиме најневеројатните производи по најдобри цени за крајното искуство на клиентите.Пробајте ги нашите производи и ако не ги сакате апсолутно, кажете ни. Ако поради некоја причина сте незадоволни, едноставно контактирајте не во рок од 30 дена за да го вратите производот за целосно враќање на средствата. ИНСТРУКЦИИ ЗА НЕГА : Машинско перење Во Ладна Вода Не Избелувајте Исушете Се Ниско Доколку Е Потребно измијте Ги Темните Бои одделно. Ние го уверуваме вашето задоволство Од Одличната Услуга и Производ на Клиентите!. Оваа Извонредна Возбуда Од Прашина е изработена од 100% Четкан Микрофибер Со Најдобар Квалитет И Еколошки. КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : - Создадете атрактивен, полиран изглед во секоја спална соба со Ова Прекрасно изработено Здолниште Со Набразден Кревет. Ова едноставно, но класично парче нуди решение за.

Детални спецификации

Додатоци на производи