• Свеж
Frostluinai Жени Блузи Повик Бохо Копче Надолу Кошули Солидна Возбуда Ракав V Вратот Лабава Блузи Кошула Кардиган

Frostluinai Жени Блузи Повик Бохо Копче Надолу Кошули Солидна Возбуда Ракав V Вратот Лабава Блузи Кошула Кардиган

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Модни Жени Лето 3/4 Ракав Кардиган Еднобојна Обична Блуза Врвовикарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Блузи,Секојдневна Маица,В-Врат,мода-кошула, Секојдневни блузи,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Маица. 2.It изработена е од висококвалитетни материјали,ткаенината е многу удобна ,доволно издржлива за вашето секојдневно носење. 3.Цврстиот дизајн ве прави Посекси и попривлечни. 4.Носењето На Оваа Маица ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби. 5.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома. Модни Жени Лето Три Четвртини Ракав Кардиган Еднобојна Обична Блуза Врвовикарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Блузи, Секојдневна Маица, В-Врат, мода-кошула, Секојдневни блузи, Секојдневна Облека, Стилски и моден дизајн, Летен секојдневен T-shirt.2.It изработена е од висококвалитетни материјали,ткаенината е многу удобна ,доволно издржлива за вашето секојдневно носење.3.Цврстиот дизајн ве прави Посекси и попривлечни.4.Носењето На Оваа Маица ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби.5.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома.Информации за производот : Сезона : Лето, Пролет : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Дневен Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : Цврста Јака : Кардиганстил : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Три Четвртини Ракав Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Со Големина.USUKEUBust Sleeve Shoulder Length4 Xl4x-Large162046132cm/51.97"53cm/20.87"46cm/18.11"76cm/29.92"Size : 4 XLSize. : 4 X-Large US : 16 UK : 20 EU : 46 Bust : 132cm/51.97 "Ракав : 53cm/20.87" Рамо : 46cm/18.11 "Должина : 76cm/29.92" Модни Жени Лето 3/4 Ракав Кардиган Еднобојна Обична Блуза Блузи. Жените Блузи Повик Бохо Копчето Надолу Кошули Солидна 3/4 Возбудува Ракав V Вратот Лабава Блузи Кошула Кардиган. Дизајн : Светли отпечатоци и забавни опции за боја обезбедуваат да се истакне и во и надвор од секоја пригода. Уникатниот дизајн одговара со меката силуета создава нежен женски впечаток без пренагласување на линијата на телото. Така, лесно можете да создадете уникатно чувство без оглед на сцената. Прилики : Одлично За разни сцени, Како што се плажа, парк, базен, теретана, работа, музички фестивали на отворено, спортски настани, градинарство, шетање по вашите кучиња, одмор, пловење, одмор, кампување, пешачење, риболов, пловење, викенд одмор, меден месец, момински забави, забавни паркови, патување и многу повеќе. Одговарајте На Различни Додатоци : панталоните/шорцевите/комбинезоните може да се носат со различни додатоци за нив.И тие можат да бидат нагоре или надолу за многу прилики : спарување со накит, високи потпетици или сандали за да ја покажат вашата елегантна фигура; доволно разноврсна за да биде лежерна или облечена со појас и ѓердан за шик изглед.

Детални спецификации

Додатоци на производи