• Свеж
Титаниум Грчки Клуч Сатен & Полиран Бенд Големина: 13; За Возрасни и Тинејџери; За Жени И Мажи

Титаниум Грчки Клуч Сатен & Полиран Бенд Големина: 13; За Возрасни и Тинејџери; За Жени И Мажи

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Титаниум Грчки Клуч 8мм сатен тие се фантастични. Не ни верувај? Ако не сте задоволни, едноставно вратете ни ја ставката во рок од 30 дена за целосна наплата. Без прашања. Тука Во Попуст Накит; задоволството на клиентите е приоритет. ПРЕМИУМ ПАКУВАЊЕ : ние се осигураме дека секоја ставка е внимателно добро спакувана; затоа, без разлика дали го нарачувате ова за вашиот сопружник; брат или сестра; или кој било друг член на семејството; сигурно ќе ги импресионира. За да го направите вашиот подарок уште посовршен; повеќето предмети доаѓаат во прекрасна кутија за подароци потполно бесплатно!ДОВЕРЛИВИ ЗЛАТАРИ : Златарите Со Попуст се доверлив златар во индустријата повеќе од една деценија и не планираме да застанеме сега. Нашите предмети се печат за автентичност; за да бидете сигурни дека добивате вистински накит по одлична цена.ПРЕКРАСЕН НАКИТ; ЗА ОДЛИЧНА ЦЕНА : нашите предмети се направени да изгледаат убаво со секоја облека. Носете ги со дуксер; или смокинг. Изборот е ваш; но, знајте дека овие предмети ќе импресионираат секој што ќе наиде на вас, без оглед со што ќе им одговарате!СОВРШЕНО ЗА ОВАА ПРИГОДА : Без разлика дали го славите денот на татковците; денот на мајките; денот на вљубените; свадба или годишнина; роденден; или можеби само обичен стар понеделник; оваа ставка сигурно ќе блесне за таа пригода. Тоа ќе биде совршено за тој посебен; мајка; ќерка; сестра; брат; баба; или твојот најдобар пријател! СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : Тежина : ~5.02 грама Финиш : Полиран Бенд Ширина : 8 мм; Материјал : Основно : Титаниум; Прстен Одговара : Стандард; Голем : Не; Дебелина : < 2 мм; Точка Тежина У/М : гм; Гравирање : Да; Тип На Производ : Накит; Накит Тип : Прстени; Продадени По Единица : Секој; Пол : Унисекс; Материјал : Примарна-Боја : Сива; Прстен Тип : Свадба Бендови. Атрибути : Гравирање; Титаниум; Полиран и сатен. Брз И Бесплатен превозот.

Детални спецификации

Додатоци на производи