• Свеж
Jmnty Женски Сјај Ремени Резервоарот Блузи Дами Секси Cami Елек Clubwear Clearence Продажба

Jmnty Женски Сјај Ремени Резервоарот Блузи Дами Секси Cami Елек Clubwear Clearence Продажба

DEN 287.84

Од стока
Во магацинот

Женски Сјај Ремени Резервоарот Блузи Дами Секси Ками Елек Клуб Облека ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.     јадења : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилски и мода ве прават попривлечни 3.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Декорација На Полиестер : Нема Должина На Облека : Над Типот На Шема На Коленото : Цврст Стил : Мода, Каузална што добивате : 1 Компјутер Женски Елек Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големини : Големина На Големината На Големината На Size UK Sizeeu Sizebustlengthxxxxxxl162044122cm/48,03"56cm/22,05"Големина : XXXXLUS Големина : 16ук големина : 20еу големина : 44биста : 122см/48.03"должина : 56см/22.05" 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. 3.Совршен Натпревар со вашата омилена облека во боја итн. 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. 5.Носењето на Оваа Облека ќе ја истакне вашата супер добра фигура и ќе добие многу пофалби.

Детални спецификации

Додатоци на производи