• Свеж
Телефонски Сапун Бенто Ручек Бо Контејнер За Храна За Повеќекратна Употреба За Училишна Работа И Патување Студентски Ручек Бо Бенто Бо Д

Телефонски Сапун Бенто Ручек Бо Контејнер За Храна За Повеќекратна Употреба За Училишна Работа И Патување Студентски Ручек Бо

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

Бенто Кутија За Ручек Еднократно 2 Преграда Контејнер За Храна За Училишна Работа И Патување Студентска Кутија За Ручек Бенто Кутија Карактеристики : Здрави И Сефови Материјал : изработен од пп за храна, нетоксични, ослободени Од Фталат, одлична кутија за ручек бенто за отворено, кампување, работа, канцеларија, училиште.Дизајн отпорен На истекување : капакот на садот за складирање храна е опремен со тесни брави што се запечатуваат поцврсто од Оние Со Гумена Кутија римбенто со стил 2-Оддел - бенто со 2 одделени, пресечени прегради направени од пластика. Подготвувањето оброци и контролите на порциите е лесно, без повеќе пластични садови и кеси.Сефови за микробранова печка и Машина За Миење Садови : контејнерите за складирање храна се микробранови (Забелешка : ве молиме отворете го капакот) и сефови за миење садови. Температурата се спротивставува од -20 целзиусови - 120 целзиусови. `+100% ЗАДОВОЛНИ ВЕТИ дека-секој проблем со нашиот производ, ве молиме контактирајте не прво и ние ќе ви одговориме со најдобро решение во рок од 24 часа.Материјал : Ппцолор : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 290gpackage големина : 21, 5x12, 5x8cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Ги вклучивме сите кујнски работи што можеби ќе ви требаат за да го изнесете вашиот внатрешен готвач . Вашето паметно купување на нашите сеопфатни и основни кујнски гаџети е оној што ќе го цените многу години. Ако се преселите во вашиот прв стан или сакате да се ослободите од истрошените работи за готвење, ние нудиме комплетен сет на врвни кујнски неопходни работи за нови домови. Чувајте сѐ уредно, уредно и на дофат на раката. Нема повеќе грижи за топење или ' рѓосан кујнски прибор. Нашите висококвалитетни кујнски гаџети се полираат со специјално масло за да спречат да ' рѓосува. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.

Детални спецификации

Додатоци на производи