• Свеж
Калсунбаби Новороденче Бебе Момче Панталони Поставува Долги Ракави Писмо Печатење Дуксер Блузи + Гумени Панталони Постави 0-2Т

Калсунбаби Новороденче Бебе Момче Панталони Поставува Долги Ракави Писмо Печатење Дуксер Блузи + Гумени Панталони Постави 0-2Т

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Бебе Момчиња 2 ПАРЧИЊА Панталони Комплети Со Букви Со Долги Ракави Врвови За Дуксери и Комплети Панталони со Врвки . Големина(см)tttttttttt. 70 Ttops Должина : t32t Bust : t50пресврт : t38 Tpants Должина : t38tadvisted Возраст : t0-6 Месеци. 80 t Tops Должина : t34t Bust : t52пресврт : t40 Tpants Должина : t40. 5tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 90 t Tops Должина : t36t Bust : t54пресврт : t42 Tpants Должина : t43tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. 100 t Tops Должина : t38t Bust : t56пресврт : t44 Tpants Должина : t46tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци. tttttt TTT T T T T t t t t t t t. 70 Ttops Должина : t12. 60 t Bust : t19. 69 пресврт : t14. 96 Tpants Должина : t14. 96 tadvisted Возраст : t0-6 Месеци. 80 t Tops Должина : t13, 39 t Bust : t20, 47 пресврт : t15, 75 Tpants Должина : t15, 94 tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 90 t Tops Должина : t14. 17 t Bust : t21. 26 пресврт : t16. 54 Tpants Должина : t16. 93 tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. 100 t Tops Должина : t14. 96 t Bust : t22. 05 пресврт : t17. 32 Tpants Должина : t18. 11 tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци. Спецификација : . Материјал : 70,3% Памук + 22,4% Полиестер + 7,3% Спандекс. Должина На Ракавот : Долго. Тип На Шема : Писмо. Пол : Момче. Тип На Ставка : Сетови. Вклучен Пакет : . 1 х врвови + 1 х панталони. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : облеката За бебиња е изработена од 70,3% памук + 22,4% полиестер + 7,3% спандекс материјал, лесен, безбеден за кожата и лесен за миење. Не грижете се дека тоа ќе и наштети на кожата на вашите деца. Дизајн : комплети За Панталони За Ноќта на Вештерките за бебиња, долг ракав, тркалезен врат, печатење букви, обични врвови за дуксери, панталони со цврста боја, дизајн на врвки, многу погоден за кожата. Прилика : комплетите за облека За бебиња се погодни за секојдневно секојдневно носење, активност на отворено, домашна облека, облека за играње, забава на пријатели, семеен собир, фотосесија, црква, роденден, прослава, училиште и така натаму. Подарок : 2 парчиња облека за вашето мало момче принц. Одличен подарок за роденден, фестивали, одмор, одмор или секојдневно изненадување. Супер мека модна облека за момчиња. Пакет Вклучени : 1 х момче долги ракави блузи + 1 х влечење панталони. 2 парчиња облека за модни момчиња ги прави вашите момчиња трендовски и кул.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Плажа Морска Ѕвезда Прекривка Сет Сина Симпатична Океан Суштества Постелнина Постави Морски Школки Морска Ѕвезда Печати Тропски

Материјал : Одлична постелнина за украсување на домот изработена од полиестерски влакна, мека, природна

DEN 431.84