• Свеж
солакол Долг Фустан За Жени Летни Жени Модна Прашка Среден Струк Лента Без Ракави Без Ракави Цветно Печатење Тенок Плажа Долг Фустан Женски Модна Облека

солакол Долг Фустан За Жени Летни Жени Модна Прашка Среден Струк Лента Без Ракави Без Ракави Цветно Печатење Тенок Плажа Долг

DEN 239.84

Од стока
Во магацинот

Големина : С Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 32 Биста : 100см/39.37" Висина : 116см/45.67" Должина : 126см/49.61" Големина : М Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 34 БИСТА : 104см/40.94" Висина : 117см/46.06" Должина : 127см/50.00" Големина : Л Големина : големи Сад : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 биста : 108см/42.52" висина : 118см/46.46" должина : 128см/50.39" големина : xl Големина : X-Големи Сад : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112см/44.09" Висина : 119см/46.85" Должина : 129см/50.79" Големина : xxl Големина : Xx-ГОЛЕМИ САД : 12 велика британија : 16 Еу : 42 биста : 116cm/45.67" висина : 120cm/47.24" должина : 130cm/51.18" _____ _ ЖЕНИ МОДА ПРАШКА Средината На половината V-вратот без ракави лента цветни печатење Тенок плажа долг фустанкарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневен фустан ,Лабав Фустан,Фустан За Одмор,Сруфли,Фустан Со Завој Со Ремен,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Aut и летна секојдневна Блуза.2.Материјал : Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен.3.Специјалниот дизајн На фустан го прави посекси и попривлечен за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, лето и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Информации за производот : Сезона : лето /Пролет : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : Печатење Јака : V-Neck Style : Секојдневен,Модна Должина : Редовна Должина На Ракавот : Без Ракавиекако да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Компјутер Женски Фустан : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината [ долг фустан за жени лето ] [долг цветен фустан за жени ]Карактеристики : Секојдневен фустан ,Лабав Фустан,Фустан За Одмор,Сруфли,Фустан Со Завој Со Ремен,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, есенска и летна секојдневна Блуза. [ цветен фустан за жени] [фустан за жени секси ]Материјал : Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. [ фустан без ракави за жени] [фустан на плажа за жени ]специјалниот дизајн на лабав Фустан го прави посекси и попривлечен за носење. [ летен фустан жени] [жени модна облека ]Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Датира,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор И многу повеќе. Одговараат Заumn, лето и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме р.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Принцеза Церемонија Наметка Свадба Боукнот Роденден Фустан Печатени Девојки Детска Забава Точка Девојки Фустан И Здолниште Лас

Должина На Фустан : Стил До Колена : Мода Изработен е од материјали,чувство на Мека рака, на кожата на ваш�

DEN 335.84

Хеланки Обложени со руно Жени Високи Долги Модни Жени Зимски Спортови Панталони За Нозе Со Висок Струк Цврсти Секојдневни Лабави

Ywdj Е Во Пораст zwdj се уште се развива и проширување на видови на облека Удобни Панталони За Џогер И Јога С�

DEN 335.84