• Свеж
скали hc462-blk-xl везена туника со возбудливи ракави, црна-екстра голема

скали hc462-blk-xl везена туника со возбудливи ракави, црна-екстра голема

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

скали женски мед крик со набразден ракав туника врвот црна х-големи Карактеристики оваа туника е извонредна со набраздени ракави и шпански одблесок. Се одликува со извезена шарена цветна лента околу дното на туниката. Рачно миење или хемиско чистење. Спецификации Боја : Црна. Големина : Екстра Голем. Материјал : 100% Вискоза. Тежина : 1 килограми. - СКУ : СКЛИ19783.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Кошули Кошули Со Кратки Ракави За Жени На Царинење Модни Женски Летни Тркалезни Врат Со Кратки Ракави Цврсти Секојдневни

Модни Женски Летни Тркалезни Ракави Со Краток Ракав Цврсти Секојдневни Блузи Со Пулове Врвовикарактер�

DEN 0.67