• Свеж
Инктастична Верверица Пинг Понг Подарок Бебе Момче или Девојче Боди

Инктастична Верверица Пинг Понг Подарок Бебе Момче или Девојче Боди

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Симпатична верверица со пинг-понг лопатка и топка. Инктастична Верверица Пинг Понг Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Фудбал Хедер И Чад 6 Месеци. Облека За Ползавец За Новороденчиња За пинг-Понг за момче или девојче со верверица што држи лопатка и топка за пинг-понг пинг-понг. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. рекет спорт игра симпатична едно парче новороденче ползавец hws.

Детални спецификации

Додатоци на производи