• Свеж
Лило Бод 3д Печатење Возрасни Кошула Лето Лабава Симпатична Блузи Хараџуку Блузи

Лило Бод 3д Печатење Возрасни Кошула Лето Лабава Симпатична Блузи Хараџуку Блузи

DEN 431.84

Од стока
Во магацинот

2023 Машки Кошули Харајуку Блузи Краток Лило Бод Печатење Модни Кошули Облека. 1.Мек и удобен материјал. Оваа кошула со копчиња е изработена од полиестер и еластан. Уникатната ткаенина ја прави дише и лесна. Бидете удобни и опуштени. 2.Креативни печатени обрасци. овие кошули се испечатени со цртан филм симпатична pattern.no бледнее. краток Ракав. Затворање : Копче Мек и удобен материјал. Креативни печатени обрасци. изработени од полиестер и еластан.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Јубнлви Пуловер Џемпери За Жени, Женски Обичен Дуксер Со Кружен Врат Со Долги Ракави Врвен Градиент Пуловер Лабава Верзија Пуловер

Големина : XXL Биста : 124cm / 48.20 " Должина : 70см / 27.73" Рамо : 47 ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да �

DEN 223.84