• Свеж
Меихуида Родител-дете Ноќна Облека Со Долги Ракави Комплет Комбинезон За Возрасни Деца

Меихуида Родител-дете Ноќна Облека Со Долги Ракави Комплет Комбинезон За Возрасни Деца

DEN 262.24

Од стока
Во магацинот

Големина За Мажи (См/ инчи)tttttt T T Градите : t102/40.16пресврт : t64-100/25, 20-39, 37t . М т Градите : т108/42,52пресврт : т69-105/27, 17-41, 34т. лТ Градите : т114/44,88пресврт : т74-110/29. 13-43. 31. XLt Градите : t120/47.24пресврт : t79-115/31, 10-45, 28 T. XXLt Градите : t126/49.61пресврт : t84-120/33. 07-47. 24. XXXLt Градите : t132/51.97пресврт : t90-125/35. 43-49. 21. Големина За Жени (см/ инчи)ttttt tt t t. t t Bust : t96/37,80пресврт : t60-90/23, 62-35, 43t колк : t98/38,58. Мтбуст : т100/39.37пресврт : т64-95/25. 20-37. 40т Колк : т102/40.16. Lt Bust : t105/41.34пресврт : t69-100/27. 17-39. 37t Колк : t107/42.13. XLt Bust : t111/43.70пресврт : t74-105/29. 13-41. 34t Колк : t113/44.49. XXLt Bust : t117/46.06пресврт : t80-110/31, 50-43, 31t Колк : t119/46.85. Големина За Деца (см/ инчи)tttttt T T T 2 T t Биста : t63/24.80пресврт : t42-60/16, 54-23,62 t Советува Возраст : t2 Години. 3-4tt Биста : t66/25.98пресврт : t44-63/17. 32-24. 80t Советува Возраст : t3-4 Години. 4-5tt Биста : t69/27.17пресврт : t46-66/18. 11-25, 98t Советува Возраст : t4-5 Години. 6-7 Tt Биста : t72/28.35пресврт : t48-69/18. 90-27. 17 t Советува Возраст : t6-7 Години. 8-9 Tt Биста : t77/30.31пресврт : t50-75/19, 69-29, 53t Советува Возраст : t8-9 Години. 10-11 Tt Bust : t82/32.28пресврт : t52-80/20, 47-31,50 t Советува Возраст : t10-11 Години. 11-12 Tt Bust : t87/34.25пресврт : t54-86/21, 26-33, 86t Советува Возраст : t11-12 Години. 13-14 Tt Bust : t92/36.22пресврт : t56-90/22. 05-35. 43t Советува Возраст : t13-14 Години. Големина За Бебиња (см/ инчи)ttttt t t. 0-6 M t Bust : t51/20.08t Hip : t56/22.05tadvisted Возраст : t0-6 Месеци. 6-12Мt Bust : t54/21.26t Hip : t59/23.23tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 12-18Мt Bust : t56/22.05t Hip : t61/24.02tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. 18-24Мt Bust : t58/22.83t Hip : t64/25.20tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци. Спецификации : . Материјал : Полиестер. Боја : Црна Зелена. Шема : Печати. Содржина На Пакетот : . 1 х Женска Облека (Блузи + Панталони). Или. 1 Х Мажите Облека (Блузи + Панталони). Или. 1 х Детска Облека (Блузи + Панталони). Или. 1 х Бебиња Ромпер Материјал : Изработен од висококвалитетни полиестерски ткаенини, еколошки и без необичен мирис, мек и пријателски за кожата, дише и апсорбира пот, еластичен и удобен за носење. Печатена Шема : комплетот/ комбинезонот за ноќна облека со долги ракави е дизајниран во извонредната Божиќна Печатена шема, не е лесно да се избледи. Изглед : црна тркалезна јака врвовите на пижами со долги ракави се совпаѓаат со зелените еластични панталони за печатење со кариран струк, едноставни и стилски. Големина : Достапна во осум големини за деца и четири големини за бебиња за да задоволат различни возрасти. Постојат пет големини за жени и шест големини за мажи. Прилики : може да се носи и дома и на отворено, многу модерно за да одговара на палта, јакни, јакни, кардигани, џемпери и шалови во секојдневниот живот.

Детални спецификации

Додатоци на производи