• Свеж
Ичуани Женски Чевли Клиренс Жени Модни Каубојски Јавачки Чизми Обични Топли Средни Потпетици Чизми Со Средна Цевка Чевли

Ичуани Женски Чевли Клиренс Жени Модни Каубојски Јавачки Чизми Обични Топли Средни Потпетици Чизми Со Средна Цевка Чевли

DEN 533.76

Од стока
Во магацинот

Жени Модни Каубојски Чизми За Јавање Секојдневни Топли Чизми Со Средни Потпетици Чизми Со Средна Цевка Забелешка : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведените Слики.ЗАБЕЛЕШКА : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина.Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото : Инструкции : висококвалитетен материјал, удобен, Го Намалува стресот на зглобовите, го зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото стилски, вид, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за Вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете зима чувајте топол чевел, Удобен дизајн на лизгање,мода и Личност Што не се лизга, одржувајте топло, Мода Лесна За носење Полетување!Популарни елементи : Секојдневни, Чизми за Возење, чувајте топло Опис : Пол : Женски Материјал : Пусолен Материјал : Гумени Погодни Прилики : Лежерни Сцени : Надворешен/Внатрешен Стил : Секојдневен,Едноставен Стил : Тркалезна Глава Пета Висок Стил : Средна потпетица Висока Пета : 1см-3кмпакувана Содржина : 1 Пар Чевли(Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) Ичуани Женски Чевли Дозвола Жени Моден Каубој јавањето Чизми Повик Топла Средна Потпетици средна цевка Чизми Чевли. €ПРЕМИУМ ТКАЕНИНИ} овие женски слатки чевли се изработени од здрав и издржлив материјал, меки и удобни со добра еластичност. Лесен и дише, може лесно да се стави и соблече. ●УНИКАТНИ DEGNSI_ Модни Патики/комбиња чевли/Чевли за Трчање/Чевли За Пешачење/Станови/чевли за Танцување/Чизми/Влечки.Сосема разноврсна и совршено дизајнирана, што може добро да ја измени формата на ногата и да го покаже вашиот темперамент. ●ШИРОКА ПРИГОДА е Погодна За отворено, пешачење, Забава, одмор, забава, работа, училиште, трчање, бања, спална соба, дневна соба, спа, теретана, базен, плажа и други прилики. Лесно совпаѓање со здолниште, шорцеви, панталони, кошула и вашиот разноврсен за облекување или секојдневна облека. ●СОВРШЕН ПОДАРОК●Удобни и лесни чевли, извонреден моден дизајн.Овие стилски чевли се совршен подарок за мајка, ќерка, сестра, тетка, сопруга од сите возрасти. Внимание на големината, а Не Големина. Ве молиме наведете ја табелата со големини во" слика На Производот " пред да ја купите. ●100% УСЛУГА за ОДГОВОР ● Ако имате какви било прашања, можете да не контактирате во секое време, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Детални спецификации

Додатоци на производи