• Свеж
Модна Улична Облека Женско Палто Женски Зимски Капут Јакна Со Целосен Патент Тенок Долг Ракав Јакна Надолу Јакна Со Качулка Надолу Јакна Со Џебови Топла Јакна Град

Модна Улична Облека Женско Палто Женски Зимски Капут Јакна Со Целосен Патент Тенок Долг Ракав Јакна Надолу Јакна Со Качулка

DEN 639.84

Од стока
Во магацинот

Големина : XS Биста : 96cm/37.80" Рамо : 38cm/14.96" Ракав : 60cm/23.62" Должина : 60cm/23.62" Тежина Совети : 45-50kg Големина : S Биста : 102cm/40.16" Рамо : 39.5 cm/15.55" ракав : 61cm/24.02" Должина : 62cm/24.41" совет за тежина : 50-57 ,5 Кг Големина : м Биста : 108см/42.52" рамо : 41см/16.14" ракав : 61см/24.02" должина : 64СМ/25.20" совет за тежина : 57.5-62.5 кг големина : л биста : 114см/44.88" рамо : 42.5 См/16.73" ракав : 62см/24,41" должина : 65см/25,59" совет за тежина : 62,5-70кг големина : xl биста : 120см/47,24" рамо : 44см/17,32" Ракав : 62см/24,41" Должина : 66см/25,98" совет за тежина : 70-77,5 кг големина : ххл биста : 126см/49,61" рамо : 45,5 см/17,91" ракав : 63 см/24,80" должина : 67 см/26,38" совет за тежина : 77,5-85 кг женски зимски КАПУТ Со ЦЕЛОСЕН Патент Јакна тенок долг ракав јакна надолу јакна со качулка надолу јакна со џебови топла Јакна градиент долу јакна палто со качулка Карактеристики : женска зимска јакна,целосен патент,Основна цврста боја,редовен тенок стил, два странични Џебови, лесен За спарување со фармерки Или други Хеланки. Добриот долен капут може да ви ја задржи топлината и може да ве направи тренди и стилски, Оваа Тенка долна јакна може да ве придружува во студените денови. Жените тенок активен зимски ветробран надворешната облека е изработена од бел материјал од патка,малата тежина нема да направи да се чувствувате непријатно и тешко да се движите за време на носењето. Ова палто со долна јакна оди добро со што било, и ве одржува удобни и топли, секојдневниот и тенок стил е совршен за секојдневно,училиште,тренинзи,секојдневно носење,состанок,вечера,работа,спорт итн. Измијте Препорачано Со Ладна Вода/Не Избелувајте/Закачувајте Или Обложувајте Суво/Хемиско Чистење.Сезона : Винтергендер : Женски Стил : Обичен Материјал : Полиестерфилер : Бела Патка Тип на надолна шема : градиент должина на Ракавот : Долги Ракави : Стојат јака што добивате : 1x Јакна Нова Женска Зимска Јакна Долги Топли Паркови Женски Згуснувачки Капут Памучна Обложена Парка Јакна Со Качулка. жените надолу јакни мода зимска јакна жена тенок долг ракав џеб јакна женски вест. Овој краток капут се одликува со преголемо вклопување со исечен дизајн, ветроупорна обвивка со мека и топла обложена внатре, стоечка јака, долг ракав со ребрести плетени манжетни, лесен полн патент нагоре и надолу, два странични џебови за патент за погодност за складирање. Нашите зимски пуфер јакни никогаш не разочаруваат и сигурно брзо ќе станат главен плакар за оваа зима! Тренд и тежок, стилски и подуен, пријатен и топол со пристоен квалитет, ќе ви се допадне секоја негова боја и не сакате ни да ја соблечете кога ќе дојдат потоплите месеци!. Пријатното чувство е токму она што сите дами го очекуваат ! Свикајте ги вашите нормални кошули до џемпери одоздола за да бидат целосно здрави кога температурите ќе паднат под нулата. Оваа пуфер јакна ќе биде совршена за сите жени кои сакаат да изгледаат претставително за секојдневно, одмор, забава, канцеларија, на отворено итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Кардиган За Жени Зпанкса Кардиган За Жени, Плус Големина Зимска Топла Џемперска Облека, Палто Со Долги Ракави Со Единечни Гради

Карактеристики : 1.Висококвалитетен материјал, удобен и модерен 2.Фитинг дизајн, без тежок 3.Овој вид кач�

DEN 398.08

Женски Долги Ракави Јакна Јакна Топла Продажба Дозвола Женски Топла Долги Ракави Јакна Тенок Зимски Паркови Фау Кожа Хауба Палта

Женска Топла Јакна Со Долги Ракави Тенки Зимски Паркови Палта Без Вештачка Кожа Без Качулкакарактерист

DEN 0.33