• Свеж
Блузи со долги Ракави За Жени Моден Обичен Леопард Отпечаток Од Рамо Лабава Маица Со Долги Ракави

Блузи со долги Ракави За Жени Моден Обичен Леопард Отпечаток Од Рамо Лабава Маица Со Долги Ракави

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01" Рамо : 35см/13.78" Ракав : 51см/20.08" Должина : 67см/26.38" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 98см/38.58" Рамо : 36см/14.17" Ракав : 52см/20.47" Должина : 68см/26.77" ГОЛЕМИНА : л сад : 8 еу : 38 биста : 102см/40.16" рамо : 37см/14.57" ракав : 53см/20.87" должина : 69см/27.17" големина : xl Сад : 10 еу : 40 биста : 106см/41.73" рамо : 38см/14.96" ракав : 54см/21.26" ДОЛЖИНА : 70см/27.56" големина : xxl Сад : 12 еу : 42 биста : 110см/43.31" рамо : 39см/15.35" ракав : 55см/21.65" Должина : 71см/27.95" жените Мода обичен леопард печатење надвор рамо лабава долги ракави маица topfeares : повод : совршен пар со фармерки ИЛИ ХЕЛАНКИ во пролет, Fall и зима. Погоден за секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забава, клубови и состаноци. Ќе добиете комплименти кога ќе ја носите оваа кошула.Туниките За Пуловер треба да се Спарат Со Вашите Омилени Фармерки или Хеланки. за секојдневни, секојдневни, училишни, работни, забави и прилики.Означете : меката блуза Со Долги ракави има непредвидлива убавина и зрачи со женственост.Достапни се суви, алишта или рачно перење,Ниско железо доколку е потребноинформации за производот : Сезона : Сите сезонски пол : Женски Повод : Лежерна Дебелина : Стандардниот Пакет Вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Женски Врвен Секојдневен Лабав Стил, Врвови Со Долги Ракави, Врат на Екипажот, Страна На Копчето, Дамски Врвови. Изработена од супер мека и удобна Ткаенина за мешање На Вискоза, ткаенина погодна за Кожата која дише, лесна и мека, никогаш нема да зажалите што ќе ја добиете!. Класичниот тркалезен врат се среќава со симпатичен елемент на копчето, деталите за невидливите ленти добро ја менуваат формата на вашето тело.И копчињата се само за декорација и нема да бидат откопчани. Совршен за секојдневни, секојдневни, училишни, работни, забави или други прилики. НЕГА НА ОБЛЕКА : ве Молиме, не ставајте ја во Машина за Сушење, Предложете Рачно Перење Ладна Вода, Не Сушете Чиста, А не Белило. Забелешка : ве Молиме погледнете ја табелата со големини во описот на сликата пред да ја купите. Ако имате какви било прашања во врска со грешка во квалитетот или големината, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме што е можно поскоро.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Летни Врвови V Возбуда На Вратот Врвови Од Туника Со Кратки Ракави Печатете Секојдневни Лабави Течни Маици Со Течен Тегет

Здраво! Добредојдовте во нашата продавницаXFLWAM!Ве молиме, не само упатете го водичот за големина што го д

DEN 331.04

Женски Маица V Вратот Краток Ракав Издувам Ракав Туника Цветни Печатени Пуловер Дами Женски Сите Сезони Секојдневен Плажа Дневни

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88см / 34.65" Рамо До Ракав : 33см / 12.99" Должина : 69см / 27.17" Гол

DEN 239.84