• Свеж
Акихол Женски Палта Трендовски Жени Преголеми Шерпа Пуловер Качулка Со Џебови Обични Шерпа Палта Топла Надворешна Облека Со Џебови

Акихол Женски Палта Трендовски Жени Преголеми Шерпа Пуловер Качулка Со Џебови Обични Шерпа Палта Топла Надворешна Облека Со

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Женски Задебелен Капут Плус Големина Еднобојна Топла Трендовска Зимска Качулка Обложена Со Руно Женски Јакни Со Копчиња Од Руно Опис На Производот : Сезона : Aut, Зимски Материјал : Полиестер, Памук : Женска Дебелина : Стандарден Тип На Шема : Цврст Стил : Лежерна должина на Ракавот : Долг Ракав Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Материјал За Палто : Долги дуксери за жени, меки и дебели Обложено руно ,Чувајте Го Вашиот Топол Цел Ден,Погоден За Носење Пролет,Aut И Зима. Дизајн : женските дуксери со патент имаат долг ракав, качулка со врвка,џеб Од Кенгур,ребреста манжетна и полите, преку должина на колкот, Лабаво вклопување; Висококвалитетниот Метален патент Е Практичен, цврст, лесен за отворање и затворање. Натпревар : Преголемите дуксери можат добро да се спарат со горниот дел од резервоарот,Маици,хеланки, високи потпетици,чизми итн; можете исто така да одговарате на се што сакате надвор ,како палто. Повод : Женската јакна од руно е одлична за многу прилики, како што се секојдневно, секојдневно носење,на отворено, дома, забава, работа, шопинг. одмор,вежбање и така натаму; идеален подарок За Божиќ, Или Значајни Денови. Големина : ве Молиме погледнете Ја табелата Со големини На Зеагу пред купувањето.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пам Грејс Креации модерни постелнини поставува креветче за креветчиња со точки ќебе и креветчиња за креветчиња и панели за завеси

Браун и бели зебра ленти опкружени со совршена розова граница ќе го натераат вашето мало девојче да сон�

DEN 1.33

1. кт Брилијантен Маркиза Намалување Пасијанс Столпчиња Конфликт слободен Вистински Култивирани Сертифициран Дијамант Јасност

Култивиран Лабораториски Одгледуван Дијамант : Дијамантите Одгледувани во лабораторија се идентични �

DEN 0.67