• Свеж
Климатски Временски Израз Рамка Ѕид Маса Дисплеј Отвори Слика

Климатски Временски Израз Рамка Ѕид Маса Дисплеј Отвори Слика

DEN 318.24

Од стока
Во магацинот

Големина : големина на Рамка : 27,8 Х 27,8 см / 10,9 Х 10,9 инчикласификација : Квадратна рамка за фотографии : - Традиционално дизајнирана рамка со неверојатна издржливост. - Доаѓа со лесно отворање јазичиња одзади за лесен пристап. - Рамката е обезбедена со ѕидни куки (портрет и пејзаж). - Полиран стаклен преден дел дава јасен поглед на вашата слика и го зачувува животот на вашата фотографија. - Исклучително внимателно спакувано за да се осигура дека ќе пристигне безбедно.Материјал : рамката е направена од дрво. И има Парче Акрилик ( ПММА ) пред рамката за да ја заштитите Вашата Слика Количина На Пакет : 1 х Рамкаовој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Климатски Временски Израз Рамка Ѕид Маса Дисплеј 4 Отвори Слика.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ли Хб Чувајте Памучна И Ленена Ткаенина Покриена Со Складирање Бо Облека И Артефакти За Складирање Остатоци Секојдневно Склопувачка

Памучна И Ленена Ткаенина Покриена Кутија За Складирање Облека И Артефакти За Складирање Остатоци Секо

DEN 271.84