• Свеж
Божиќни Семејни Пижами Комплети За Совпаѓање Со Долги Ракави Симпатична Облека За Спиење Со Широки Панталони Пј Сет Дете Тато Мамо

Божиќни Семејни Пижами Комплети За Совпаѓање Со Долги Ракави Симпатична Облека За Спиење Со Широки Панталони Пј Сет Дете Тато

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Валмас Божиќ Семејство Пижами Појавување Сетови Долги Ракави Симпатична Печатење Облека За Спиење Со Лабава Фитинг Панталони Пјс Постави Дете Тато Мајка. Ова Се Божиќните Пижами од вашите соништа, пријатна и удобна соодветна колекција на облека за спиење што ќе ја сака вашето семејство. Совршено за носење со сопругата или со вашите деца, мали деца. Ние нудиме многу големини и стилови за избор, и секогаш постои совршен сет таму за вас. Нашите празнични отпечатоци го прават овој ваш избор За божиќни и зимски пј, како и прекрасен божиќен подарок за вашето семејство. Дури и ако сте сладок пар, овие прават супер слатки облеки за парови. За Целото Семејство : Продолжете ја сезоната на празници со неколку слатки координирани стилови. Вашето семејство ќе ги сака дедо мраз, снешко, ирваси и пижами со букви што го поставуваат празничниот дух на прекрасен шарен начин. Можете да ги носите овие Соодветни божиќни пј кога сте дома, правите празнични фотографии или лежите заедно како семејство или прекрасна двојка. Фитинг Големина : никој не е изоставен од појавување смешно. Овие божиќни облеки за спиење се достапни во мали деца, деца, женски и машки големини. А пижамите се комплети од 2 парчиња. Пријатно И Меко : Без разлика дали спиете или играте, Овие Божиќни ноќници нема да ве врзат. Користевме 95% полиестер 5% спандекс ткаенина за Да ги направиме Нашите Детски И Возрасни Божиќни Пижами екстра меки, пријатни и секојдневни, па ќе ги сакате. Внимателен Дизајн : малите детали ги прават Овие Божиќни Пижами уште попогодни за носење. Отпечатоците прават сите да изгледате порелаксирано. Комплетите се дизајнирани да бидат лабави за лесно носење. Топол Потсетник : Секој сет на семејни пижами се продава поединечно, детските пижами се во унисекс стил, ве молиме внимателно проверете го описот и табелата со големини подолу за специфичниот стил и вклопување на секоја пижама пред да нарачате.

Детални спецификации

Додатоци на производи