• Свеж
ХЕСТИНГС АФ-Радијална Заптивка Внатрешен Филтер За Воздух

ХЕСТИНГС АФ-Радијална Заптивка Внатрешен Филтер За Воздух

DEN 466.56

Од стока
Во магацинот

Радијална Заптивка Филтер За Воздух Од Хестингс. Чистиот воздух е клучен за перформансите на вашиот мотор, затоа не верувајте во ниту еден филтер. Хестингс филтрите се тестираат според процедурите За тестирање Sae J726, каде што ги исполнуваат или надминуваат строгите барања на производителите на мотори и опрема. ХЕСТИНГС АФ2286 - Радијален Печат Внатрешен Филтер За Воздух.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Градници За доење За Доење Без Долна Жица За Спиење Породилно Вкрстено Еднобојно Необложено Резервоар За Елек Градник За Бремени

Бремени Женски Обичен Градник Во Боја Породилни Градници За Нега Елек Врвовикарактеристики : специјалн

DEN 351.36