• Свеж
Лхк Женски Фустан За Сонце Боемски Фустан Без Ракави Со Лабаво Печатење До Глуждот До Вратот За Дозвола За Одмор

Лхк Женски Фустан За Сонце Боемски Фустан Без Ракави Со Лабаво Печатење До Глуждот До Вратот За Дозвола За Одмор

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Здраво, Подготвен да стави удобен фустан во вашата гардероба?. -? Добредојдовте Во Лхк ? -. Почитуван клиент,. Добредојдовте во Лхк. Нашите главни производи се женска облека, вклучувајќи фустани, кошули, блузи, бикини, јакни, палта, џемпери итн. Ние сме посветени на градење на женски моден собир место за задоволување на секој клиент. Затоа, ние сме подготвени да слушнеме какви било предлози од вас и да ви донесеме задоволувачки шопинг. Со нетрпение го очекуваме вашето купување. ? Големина Прашање : ?. П : јас обично носам медиум со големина и малку се грижам за големината, која големина треба да ја нарачам?. О : Прво, можете да се повикате на "табелата со големини" во сликите на производот. Нашата големина на производот Е азиска големина и е помала од големината НА САД. Затоа, ќе ви предложам да изберете една големина поголема од вашата вообичаена големина, која ќе биде порелаксирачка и поудобна. ? Прашање За Испорака : ️●. П : колку долго можам да го добијам производот?. О : ние нудиме два вида на испорака. Нормално, стандардната испорака ќе трае од 10 до 12 дена. Забрзаната испорака ќе трае од 3 до 5 дена. Ќе потрае неколку дена подолго ако вашата адреса за испорака е далеку од урбаната област. П : Зошто не добив пакет толку долго?. О : ве Молиме контактирајте ја Нашата Услуга за Клиенти, ќе ги откриеме причините и одговорот преку е-пошта. Ако пакетот е изгубен, ние ќе ви испратиме нов пакет што е можно поскоро. ? Прашање На Производот : ?. П : Како да го измиете производот? Рачно перење или машинско перење?. О : достапни се и рачни и машински перења. П : Што Ако не задоволувам со ткаенината/големината/стилот/квалитетот/испораката откако ќе го добијам производот?. О : ве Молиме контактирајте ја Нашата Услуга за Клиенти, ние ќе откриеме задоволувачки решенија за вас. Ткаенина : 100% Полиестер. Стил : Женски Сумерски Фустан За Забави, Макси Фустан, Летни Фустани, Сарафан На Плажа, Празничен Фустан За Забава, Сарафан. Појавување : Спарете со чевли или сандали со високи потпетици, чанти и очила за сон за да создадете сонлив изглед во лето. Ќе ви се допадне. Можете исто така да ја спарите со кратка тексас јакна или кардиган и да ја спарите со чизми воumn и пролет. Прилика : Едноставниот И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Миди Фустан со кратки Ракави За Жени / Жени Летен Цветен Печатен Фустан / Фустани Без Ракави За Летни/Летни Фустани.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Јака За Потпирач За Глава На Автомобил јака За Одмор Сјајни Украсни Универзални Потпирачи За Глава На Автомобил Декор За Прстен

Опис : Одликувајќи се со дизајн на кристал, овој прстен за потпирачи за глава на автомобил е многу сјаен �

DEN 159.84

Женски Обични Печатени Хеланки Со Висок Струк Подигнете Фитнес Спортски Хеланки Јога Панталони Подигнете Јога Панталони плус

Сезона : Сите Пол : Женски Материјал : Полиестер Тип На Шема : Цврста Боја должина на ракавот : краток рака�

DEN 220.48