• Свеж
Замена Сијалица За Мајтаг RВ22Е0ДАМ-Компатибилен Мајтаг Сијалица

Замена Сијалица За Мајтаг RВ22Е0ДАМ-Компатибилен Мајтаг Сијалица

DEN 643.68

Од стока
Во магацинот

Замена На Сијалицата За Maytag RTW22 E0 DAM-Компатибилен Maytag 8009 Сијалица забелешка : ова е Почетна Компоненти Бренд замена дел, А не оем производ. Сите споменувања на имиња на брендови или описи на модели се направени строго за да се илустрира компатибилноста. Сите имиња и логоа на брендови се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Овој производ не е поврзан со никакви брендови и не е покриен со никакви гаранции што ги нудат оригиналните производители. Сите гаранции за овој производ се нудат исклучиво Од Почетните Компоненти. Замена Мајтаг Lightв22е0дам Сијалица. Заменува Мајтаг 8009 Сијалица. Истата голема осветленост загарантирана. Супериорни-изработени нишки за долготрајна осветленост. Квалитетно стакло и пакување, така што светилките ќе се појават во фабричка состојба. Спецификации : А15*85мм Е26 120В 40В.

Детални спецификации

Додатоци на производи