• Свеж
Недовршен Исечок Од Дрво Од Велигденско Јајце )

Недовршен Исечок Од Дрво Од Велигденско Јајце )

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Барате уникатна велигденска декорација? Нашиот Исечок Од Дрво Од Велигденско Јајце е совршен избор! Оваа форма е исечена од квалитетна Иверица Од Балтичка бреза во нашите производствени капацитети и оставена со зачаден остаток од процесот на ласерско сечење. Сепак, не грижете се-овој остаток може лесно да се отстрани со лесно брусење или едноставно да се наслика. Мазната површина На Иверицата Од Балтичка бреза е совршена за сопствени украси и прави прекрасна уметничка училница или проект за детски уметности и занаети. Плус, можностите за одмор и сезонски декор се бесконечни! Направено Од Иверица Од Балтичка Бреза. Ласерско Сечење. Лесно За Сликање и Украсување. Направено во САД ОД ЛКН АРТ.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Зодгу Удобни Еластични Зимски Топли Дебели Кадифени Хулахопки Обложени Со Руно За Жени Термички Панталони Со Висок Струк Тренинг

Zodggu НОВИ ИЗДАНИЈА СЕКОЈ ДЕН кликнете Zodggu ЗА Да ДОБИЕТЕ Повеќе Модна Облека Со Попуст Zodggu " Е Меѓународен

DEN 2.00