• Свеж
Еднобоен Костум Родител-Дете, Комплет Семејни Пижами Со Долги Ракави, Патент Со Кружен Врат

Еднобоен Костум Родител-Дете, Комплет Семејни Пижами Со Долги Ракави, Патент Со Кружен Врат

DEN 430.24

Од стока
Во магацинот

Еднобоен Костум Родител-Дете, Комплет Семејни Пижами Со Долги Ракави. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. 3. 1 инч=2,54 см. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. . Табела со големина : (см/инч). Големина(см)tttttttttttt TTT 2 Tt Length : 83 t Bust : 63tsleve : 35 пресврт : 49t Hips : 65 tttttt. 3-4 Tt Length : 88 t Bust : 66tsleve : 37 пресврт : 52совети : 68 ttttttt. 4-5t tlength : 93tbust : 69 tsleve : 39tsleve : 55 thips : 71tttttt 6-7t tlength : 98tbust : 72 tsleve : 41пресврт : 58 thips : 74tttttt tt tt ttttttt t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t т. т. 8-9т должина : 103 tbust : 75 tsleve : 43 ПРЕСВРТ : 61 thips : 77 t t t t t t t t. Големина(инчи)ttttttttttt TTT 2 Tt Length : 32.68t Bust : 24.80 tsleve : 13.78 пресврт : 19.29t Hips : 25.59 ttttt. 3-4 Tt Length : 34.65t Bust : 25.98tsleve : 14.57 twast : 20.47 thips : 26.77 T tttttttt. 4-5t tlength : 36.61 tbust : 27.17tsleve : 15.35 пресврт : 21.65thips : 27.95 Tttttt t tt ttt 6-7ttlength : 38.58tbust : 28.35tsleve : 16.14пресврт : 22.83thips : 29.13 t tt ttt. 8-9ttlength : 40.55tbust : 29.53tsleve : 16.93пресврт : 24.02thips : 30.31 t t t t t t. Спецификација : . Материјал : Полиестер. Сезона : umn/Зима. Пол : Бебе Девојка/Бебе Момче. Повод : Секојдневно. Стил : Секојдневен, Моден, Симпатичен. Должина На Ракавот : Долго. Јака : о-вратот. Како Да Се Мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Содржина На Пакетот : . 1 х Еднобоен Родител-Дете куфер родител-доенче де кулер уни, ансамбл де пижами familiaux_ манчес лонгс Го Конселира амико : 1. Veuillez permettre une разликата де 2-3% селон ла mesure мануел. 2. Veuillez verifier внимание le tableau de mesure avant d acheter l статија. 3. 1 пуце = 2,54 см. Veuillez noter qu une légére разлика de couleur devraittre прифатливо en raison de la lumiére et lecran. Табела на опашки : (см / инч) Опашка (см) 2 T Longueur : 83 Buste : 63 Manches : 35 Taille : 49 Hanches : 65 3-4 T Longueur : 88 Buste : 66 Manches : 37 Taille : 52 Hanches : 68 4-5 T Longueur : 93 Buste : 69 Manches : 39 Taille : 55 Hanches : 71 6-7t longueur : 98 buste : 72 manche : 41 опашка : 58 Hanches : 74 8-9t Longueur : 103 Buste : 75 Manches : 43 taille : 61 Hanches : 77 Taille (Pouces) 2t Longueur : 32,68 buste : 24,80 Manche : 13,78 Опашка : 19,29 Hanches : 25,59 3-4t longueur : 34,65 buste : 25,98 manche : 14,57 Taille : 20,47 Hanches : 26,77 4-5t Longueur : 36,61 Buste : 27,17 Manche : 15,35 Опашка : 21,65 hanches : 27,95 6-7t Longueur : 38,58 Buste : 28,35 manche : 16,14 taille : 22,83 hanches : 29,13 8-9 T Longueur : 40,55 Buste : 29,53 Manche : 16,93 опашка : 24,02 Hanches : 30,31 Spececification : Matériel : полиестер saison : automne / Hiver Секс : Bébé Fille / Bébé Garxon Повод : Quotidien стил : décontracté, mode, mignonne Longueur des manches : Long Col : O-Cou Коментар Se Laver : La Mainage La Main_ Froid, Suspendre ou SECHER En Ligne Contenu De L Bballage : 1 X Culeur Unie РОДИТЕЛ-новороденче КОСТИМ МАТЕРИЈАЛ : Изработен Од Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина, Дише, Удобен За Носење, Пријателски За Кожата, Лесен За Прилагодување на која било фигура, соодветен за секојдневно носење. Дизајн : целокупната боја е главно чиста, едноделен дизајн со качулка со качулка со долги ракави, градите се украсени со патент, а на шапката има две мали топчиња за облеката да изгледа поубаво. Стилови За Целото Семејство : Достапни во големини за возрасни, момчиња, девојчиња, мали деца, тие се најдобрите костуми за да се направи слика-совршен изглед за појавување на празниците и пошироко. Симпатична и Удобна : вашите пријатели и членови на семејството ќе ја сакаат оваа удобна облека. Подарете Го За Божиќ, роденден или која било друга посебна пригода. Совршен за мажи, жени, деца, па дури и кучиња. Големина Боја : Различна големина за различни луѓе. Ве молиме проверете ги деталите за нашиот производ во опис; Боја : Сива/Црна/Розова/Вино Црвена/Кафеава. Изберете ја вашата нормална големина или една големина нагоре.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ханзидакд Машки Пет точки Брзо Сушење Спортско Сурфање Печатење Плус Големина Крајбрежен Одмор Шорцеви За Плажа Стебла За Капење

Машки 5 поени рамен агол ајкула кожа топла пролет антинепријатно возрасни еднобојни пливачки Шорцеви К�

DEN 559.84

Предна Прошетка Менс Лето Кратки Панталони Еднобојни Шорцеви За Плажа Еластичен Струк Стебла За Пливање Празнични Мини Панталони

Опис : Пол : Мажи, Човек, Господин, Момчиња, Малестил : Машки Летни Шорцеви На Плажа,Хавајски Кратки Пантал

DEN 296.80